ویژگی های مهم درب ضد سرقت

ویژگی های مهم درب ضد سرقت

در این مطلب به چند نکته مهم در عین حال آسان اشاره می کنیم که باید قبل از خرید درب ضد سرقت در انواع مختلف از عبارت درب ضد سرقت ترک درب ضد سرقت چینی و درب ضد سرقت ایرانی به آن توجه بکنید .


درب ضد سرقت

درب ضد سرقت,در ضد سرقت,درب ضد سرقت

شکاف بین درب چهارچوب درب ضد سرقت نباد بیش از ۴-۵ میلی متر باشد. اگر شکاف بزرگتر باشد باز کردن درب بوسیله یک میله خمیده آسان تر خواهد بود. فراموش نکنید که این جزئیات کوچک امنیت بالایی را جهت شما فراهم می کنند.

چنانچه قفلی که بر روی درب ضد سرقت استفاده می شود قوی است می بایست محل قرار گرفتن قفل دارای قدرت بسیار زیاد ی باشد. پایه در ضد سرقت مکانی است که قفل در آن قرار می گیرد. درب ضد سرقت که یک اهمیت قفل قوی ندارد به راحتی باز می شود حتی چنانچه از قفل بسیار زیاد قوی استفاده شده باشد.

علاوه بر این، از در دساسترس نبودن منطقه ورود کلید باید اطمینان حاصل بکنید . یک سیستم نشان در درب ضد سرقت وجود دارد که این منطقه را حفاظت می نماید . این سیسـتم نشان می بایست به اندازه کافی برای نگه داشتن قلم قوی باشد.

لولا درب ضد سرقت می بایست قابل تنظیم باشد. لولا جوش این توانایی را ندارند.

کیفیت بسته شدن درب ضد سرقت ، نشان دهنده کیفیت واقعی آن است. درب ضد سرقتی که سال ها مورد مصرف قرار گرفته است می بایست به راحتی بی سر و صدا حتی با کمی فشار انگشتان دست بسته شود. کیفیت سیستم قفل وانت این امکان را به راحتی فراهم می نماید .

به دنبال درب ضد سرقت با سیسـتم درزگیر دوجداره باشید. این نوع درب ضد سرقت نه فقط شما را از سرقت، بلکه در مساوی سرما، گرما، سر و صدا، گرد و غبار نیز حفاظت می نماید . این به شما یک انزوا کامل می دهد باعث می شود شما حس راحتی بکنید .

درب ضد سرقت باید با بتن پرشود. هزینه پر کردن بتن گران تر از پر کردن پلی اورتان است ولی امنیتی که بتن ارائه می دهد برتر است. اطلاعات ضروری در مورد این موضوع را از شرکت مورد نظر خود بپرسید.

با تذکر به اینکه سلیقه شما ممکن است تغیر نماید و یا از ظاهر درب خود بعد از مدت زیاد خسته شوید،دقت بکنید که یک درب مدولار بخرید. با این کار، شما بدون تغییر درب ضد سرقت خود به طور کامل می توانید ظاهر درب را بدون هیچگونه آسیبی تغییر دهید.

قیمت درب ضد سرقت یکی از فاکتورهای با اهمیت زیاد است که در زمان خرید درب ضد سرقت می بایست به آن تذکر کرد. مراکز فروش درب ضد سرقت ممکن است با قیمت های مختلف ی درب ضد سرقت را ارائه دهند به همین دلیل قطعا قبل از خرید درب ضد سرقت به قیمت درب ضد سرقت توجه بکنید .

فراموش نکنید که درب ضد سرقت خوب نه فقط برای شما امنیت به ارمغان می آورد بلکه به شما ارزش اعتبار می بخشد. این مسئله صحیح است که زیبا یی به اندازه امنیت با اهمیت زیاد است. اولین منطقه ای که در خانه شما دیده می شود درب منزل شما است و در واقع تاحدودی راهنما در مورد شخصیت شما است.

درب ضد سرقت دارای انواع و انواع مختلف ی است. علاوه برای ن برندهای مفرق ی در بازار وجود دارد. پس خرید درب ضد سرقت و تشخیص اصل بودن آن نسبتا کار سختی است. در این بین بسياري معتقد هستند که درب ضد سرقت چینی دارای کیفیت پایین و یا حتی بدون کیفیت هستند . اما این طرز فکر درست نیست زیرا درب ضد سرقت چینی با روکش hdf کیفیت بسیار زیاد بالایی است و حتی از درب ضد سرقت ترک نیز قیمت آن بالاتر است.

علاوه بر این نوع درب های ضد سرقت، درب ضد سرقت ترک دارای کیفیت بالا ثابت شده می باشند . این درب ضد سرقت با دارا بودن اجزا مستحکم با کیفیت مانند قفل، لولا، جنس بدنه و غیره سهم بسياري از فروش درب ضد سرقت در بازار را به خود اختصاص داده اند. قیمت درب ضد سرقت از نوع ترک نسبت بهبقیه انواع درب ضد سرقت بالاتر است ولی با این وجود مورد توجه بسياري از افراد هستند . به گفته برخي از متخصصین در صنعت درب ضد سرقت ، در بین انواع مختلف درب ضد سرقت ترک، برند های “tuna ahsap”، “AGT DOOR” و “efor” از بهترین کیفیت برخوردار هستند .

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *