ثروتمندها چطور پس انداز می کنند؟

ثروتمندها چطور پس انداز می کنند؟

هیچ کس نیست که رفیق نداشته باشد پول بیشتری داشته باشد ولی اگر گاهي در شگفت هستید که چگونه افراد پولدار و موفق آن تمام پول دارند.در زیر به نکاتی اشاره شده است که پول بیشتر داشتن
۱٫مراقب تعرفه های کوچک باشید


فروشگاه اینترنتی رایگان

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

تمام ما مراقب سرمایه گذاری های بزرگ خریدهای عظیم هستیم ولی نرخ های کوچک را با بی دقتی بی مبالاتی می پردازیم ولی این تعرفه های کوچک می توانند به کوهی بزرگ تبدیل شوند.
همانگونه که اقتصاددان به درستی گفته: دنبال هر راهی برای رفع هزینه های کوچک خود باشید؛ در نهایت به عدد قابل توجه ی می رسید.

۲٫روی آینده متمرکز شوید
زیاد آسان است که پول را صرف چیزهایی کنیم که رفیق داریم اما در انتها روز می بینید که تمام پولی را که کسب کرده اید خرج شده ارزش ی هم ندارد که درآمد شما چقدر بوده است. به جای رضایت در لحظه، تمرکز را روی آینده برگردانید.شما می توانید در جوانی، بی پول باشید؛ ولی نمی توانید پیری را با بی پولی سر بکنید . (تنیسی ویلیامز)
۳٫ جهت اثر گذاشتن روی افراد دیگر ، چیزهای غیرضروری نخرید
هر چند تمام ما رفیق داریم که بازخورد بهتر ی از دوست ها و آشنایان در مورد چیزهایی که داریم، دریافت کنیم اما می بایست جهت خود حد و مرزی بگذاریم. شما باید چیزهایی را بخرید که نیاز دارید تنها چیزهایی را نخرید که بتوانند افراد دیگر را تحت تاثیر قرار دهند. در غیر اینصورت آشمان مرزی برای خریدهایتان نخواهد بود.
متوقف بکنید خرید چیزهایی را که نیاز ندارید و تنها به خاطر تاثیر گذاشتن روی افرادی است که حتی رفیق شان ندارید. (سوز اورمن)
۴٫ چیزها را در تقسیم بندی سفید و سیاه قرار دهید
در جهان ی امروز بسياري مخارج وجود دارند که اگر برنامه ریزی نکنید پول خود را بودجه بندی نکنید، در انتها هیچ پس اندازی جهت تان باقی نمی ماند. مخارج داخلی و خارجی. افراد ثروتمند می دانند که پول از کجا وارد می شود از کجا بیرون می رود.یک صفحه اکسل می تواند در این زمینه یاری بهتر ی برای تان باشد.
بودجه بندی می گوید که پول تان کجا برود، به جای اینکه متعجب شوید کجا رفته است. (جان سی. مکسول)
۵٫سختکوش باشید
برخلاف گفته عوام که افراد ثروتمند تنها تفریح می کنند و از زندگی شان لذت می برند، واقعیت این است که آنها بیشتر سال های مفید عمرشان را بسیار زیاد سخت تر از افراد معمولی کار می کنند. پس سعی بکنید درآمد خود را بیشتر شدن دهید وقتی افزایش یافت، بخش بزرگی از آن را حتی بیش از پیش، پس انداز بکنید .
من کسب کار را رفیق دارم حقیقت این است که من بیش از آنچه که خرج می کنم، پس انداز می کنم. سرمایه گذاری می کنم. جهت آینده برنامه ریزی می کنم. من چشـم ان تیزبینی جهت شناسایی موقعیت ها دارم بیش از توقع افراد دیگر سخت کار می کنم. (تام هنکس)
۶٫ بخش بزرگی از درآمد را پس انداز بکنید
باز هم ما فکر می کنیم که افراد ثروتمند ولخرجی می کنند پول را برای چیزهای مختلف خرج می کنند. خیر اینگونه نیست. به همین دلیل است که آنها ثروتمند باقی می مانند.آنها همواره بخشی از درآمد را پس انداز می کنند؛ پس بخش بزرگی از آنچه را کسب می بکنید ، پس انداز بکنید . این کار تضمین می نماید که هیچ گاه بی پول نخواهید ماند.
یک – سوم را پس انداز بکنید ، با یک – سوم زندگی بکنید یک – سوم را خرج بکنید .» (یک اقتصاددان)
۷٫ پس انداز خود را به طور معقول سرمایه گذاری بکنید
ما اکثرا مقادیر کم را نادیده می گیریم ولی همان مقادیر کوچک می توانند روی هم انباشته و تبدیل به انبوهی قابل توجه شوند. چنانچه بیشتر دارید، حتی بهتر است. به منظور بیشتر کردن پول خود، اگر آن را در جای درست سرمایه گذاری بکنید ، خود از نتیجه آن شگفت زده خواهید شد.
یک مبلغی اینجا، مبلغی آنجا، که جزو سود است، روی هم انباشته می شوند و بدین طریق نتیجه مورد نظر به دست خواهد آمد. ممکن است جهت اجرای این مسئله مالی نیاز به آموزش باشد ولی ی که به کار رفت، درخواهید یافت که در پس انداز معقول، نسبت به خرج کردن نامعقول، رضایت بیشتری وجود دارد. (پی. تی. براون)
۸ .فرمول میلیونر را تست بکنید
روش فکری شخص معمولی این است که بعد از روبرو شدن با مخارج ضروری، پس انداز کردن را شروع می نماید .شیوه یک فرد ثروتمند برعکـس است؛ ما رفیق داریم که نام آن را فرمول میلیونر بگذاریم.
شیوه کار چنین است: وقتی که حقوق تان را دریافت کردید، درصدی از آن را برای بازگرداندن به جامعه عفو کنار بگذارید همين طور درصدی را هم برای سرمایه گذاری جهت اهداف مالی خود ذخیره بکنید . فقط آن میزان ی را که باقی می ماند خرج بکنید .
آنچه را که بعد از خرج کردن باقی می ماند، پس انداز نکنید بلکه آنچه را که بعد از پس انداز باقی می ماند، خرج بکنید . (وارن بافت)
۹٫ منافذ را ببندید
افراد ثروتمند هیچ گاه برای هیچ تعرفه غیرضروری پولی نمی پردازند. آنها خیلی مراقب قیمت ها نرخ هایی هستند که می توانند از آنها اجتناب کنند. مراقب مخارج کوچک باشید؛ منفذ کوچک باعث غرق شدن کشتی می شود. (بنجامین فرانکلین)
در زندگی خود از این نکات ساده و عملی پیروی بکنید قادر خواهید بود که فرق را ببینید. با شادی پس انداز بکنید .

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *