شیوه کسب درآمد به صورت آنلاین

شیوه کسب درآمد به صورت آنلاین

۱- عبارت خود را بیابید


کسب و کار اینترنتی

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

جریان این جمله به ملاقات «کلار بوث لوس»، روزنامه نگار سابق کنگره آمریکا، با رئیس جمهور «جان اف کنی» بازمی گردد. وی در این ملاقات به رئیس جمهور گفته بود: «مرد بزرگ، در یک عبارت است.» منظور وی این بوده است که داستان فرد خوب بایستی در عبارت خلاصه شود. چنانچه شما بتوانید پیام را به صورت عبارت به تمام منتقل بکنید ، بقیه قادر خواهند بود در شعار شما شریک شوند و بدین ترتیب پول به سمت شما جاری خواهد شد.

۲- شما خودتان برند هستید

خودتان به گونه ایی که یک شرکـت موفق و منحصربه شخص را تبلیغ می بکنید تبلیغ نمایید، چراکه خودتان برند هستید. چنانچه شما خودتان را به بهتر ی تعریف نکنید، معلوم نیست که بقیه بتوانند. امروزه با وجود سرچ در گوگل ، برندسازی کار دشواری است.

۳- مشکلی را حل بکنید صرفاً خود را در معرض فروش قرار ندهید

خوب یت نهایی از طریق انجام کارهایی که نسبت به آنها تمایل دارید و امیدوارانه به مردم در این فرایند کمک می نماید حاصل می شود. بر حل مساله تمرکز بکنید ، مثلاً حل نیاز کارآفرینان به بازاریابی، حل مساله گرسنگی جهان ، یاری به مبارزه با بیکاری یا زیبا سازی محیط پیرامون تان. وقتی که این کارها را انجام دهید، تقریباً هیچ محدودیتی برای کسب درآمد بالقوه شما وجود ندارد.

۴- رزومه کاری تان را دور ریخته خود را به نحوه بصری نشان دهید

تقریباً نیمی از کارآفرینان فقط ۶ ثانیه را صرف نقد رزومه کاری افراد می نمایند، درحالیکه بالغ بر ۱٫۱ میلیارد نفر در جهان حداقل ۱۷ دقیقه در روز را در فیسبوک می گذرانند. پس قدرت برقراری ارتباط قدرت تصاویر امروزه بیش از قبل تاثیرگذار است. نمونه های کارتان در پروفایل وب وبسایت را به صورت بصری نمایش دهید.

۵- بر تعریف خوب یت تمرکز بکنید

تنها شما می توانید معنای خوب یت را برای تعریف بکنید . افراد بسیار زیاد بسياري با مشاغل درآمد بهتر وجود دارند، اما همواره شاد و شادمان نیستند. افرادی هم وجود دارند که جهت دنبال کردن خواسته ها آرزوهایشان، کار پردرآمدشان را رها کرده و به پول کمتر رضایت داده اند. پس جهت کسب درآمد از استعدادتان، می بایست بر استعداد خودتان تمرکز نمایید و بعد از آن می توانید بهترین زندگی را برای رقم بزنید

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *