چرا همسرم نسبت به من سرد شده است؟!!

چرا همسرم نسبت به من سرد شده است؟!!

آموزش اصول روابط جنسی

بی میلی در رابطه جنسی بین همسران یکی از دلایل اصلی اختلاف های جنسی است. اگر همسر شما هفته‌ هاست که در مقایسه با قبل رابطه جنسی اش کم شده است نمی‌توانید جهت آن ی بیابید، با ما همراه شوید.

چرا همسرم در رابطه جنسی اش سرد و بی میل شده است؟

هفته‌هاست که در مقایسه با قبل رابطه جنسی شما با همسرتان کم شده است نمی‌توانید برای آن ی بیابید. بی‌میلی جنسی در بانوان دلایل گوناگونی دارد که برخي از آنها را با هم مرور می‌کنیم.

عدم لذت از رابطه جنسی

زمانی که مردان در رابطه جنسی ارزش ی به پیش زمینه‌ها نمی‌دهند، زنان هم لذتی از رابطه نمی‌برند به مرور نسبت به این مساله سرد می‌شوند. با کیفیت ترین کار تحریک زنان آماده‌سازی آن‌ها جهت رابطه جنسی لذت‌بخش است.

عدم علاقه

ممکن است از نظر ظاهری دیگر مورد علاقه همسرتان نیستید . این موضوع بمخصوص زمانی رخ می‌دهد که مردان اول ازدواج ورزشکار یا زیاد خوش تیپ بوده‌اند و بعد روند رو به عکس جالب را می‌پیمایند. تغییر ظاهر گاه میل جنسی را در بانوان از بین می‌برد.

سرگرم شدن با مسایل دیگر

میل جنسی در بانوان مفرق از مردان است. بعضی وقتها علاقه به موزیک یا هنر و گاه کار توجه زنان را معطوف به می‌کند و جایگزین لذت جنسی می‌شود.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : غذاهایی جهت داشتن رابطه جنسی بهتر

احساس عدم زیبا یی

برای آنکه زنی میل به رابطه جنسی داشته باشد بایستی حس زیبا یی نماید . زنی که به دلیل داشتن اضافه وزن یا اسکار نازیبا می‌داند اعتماد به نفس ندارد و به همین میل جنسی‌اش از بین می‌رود.

اضطراب

کار خانواده منبع اضطراب برای زنان هستند . میل جنسی در زنان برخلاف مردان زیاد وابسته به وضعیت روحی‌شان است. زنان برای لذت بردن از رابطه جنسی می بایست روحی آرام داشته باشند.

بارداری

میل جنسی زنان در طول بارداری بعد از آن کم می‌شود. این موضوع نه تنها توجه بیشتر به نوزاد و خستگی ناشی از رسیدگی به اوست بلکه افزایش وزن ناشی از بارداری و جراحات ناشی از زایمان سبب کاهش اعتماد به نفس در خانم می‌شود که اما با گذر وقت رفع خواهد شد.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : چه تعداد رابطه جنسی در هفته طبیعی است؟

از بین رفتن انگیزه

گاهي از بانوان در کل سرد مزاج هستند قصدشان از برقراری رابطه جنسی فقط بچه‌دار شدن یا رفیق داشته شدن است. وقتی این انگیزه‌ها رفع شد میل به رابطه هم از بین می‌رود.

روزمرگی

گاه رابطه جنسی برای بانوان دچار روزمرگی می‌شود این موضوع سبب سرد شدن و کنار گرفتن زنان از رابطه خواهد شد. تغییرات دیدنی در رابطه می‌تواند سبب اشتیاق مجدد زنان به رابطه جنسی شود.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *