ارتباط تنگاتنگ مراکز آموزش عالی با مراکز صنعتی، دانش آموختگان موفق تری تحویل جامعه می دهد – شریف

ارتباط تنگاتنگ مراکز آموزش عالی با مراکز صنعتی، دانش آموختگان موفق تری تحویل جامعه می دهد – شریف

به به گفته شریف: ارتباط تنگاتنگ مراکز آموزش عالی با مراکز صنعتی، دانش آموختگان موفق تری تحویل جامعه می دهد

دکتر مجتبی شریعتی نیاسر، دست یار آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری در جمع مسئولان مجتمع آموزش عالی فنی و همچنین مهندسی اسفراین گفت: در صورتی که مراکز آموزش عالی در ارتباط تنگاتنگ با مراکز صنعتی باشند می‌توانند دانش‌آموخته‌های موفق‌تری تحویل جامعه دهند.

به به گفته روابط عمومی وزارت علوم، دکتر شریعتی نیاسر با اشاره به اجرای سند آمایش آموزش عالی در مراکز علمی کشور اظهار داشت: براساس سند آمایش آموزش عالی، مجتمع آموزش عالی شهرستان اسفراین مأموریت خودش را پیدا کرده و همچنین بایستی و حتما روی آن مأموریت کار کند و همچنین در صورتی که مراکز آموزش عالی ما هر کدام مأموریتی داشته باشند یقیناً موفق‌تر خواهند بود و همچنین از پراکنده کار کردن پرهیز خواهد شد.
او همچنین افزود: یکی از برکات آن مجتمع آموزش عالی، مجاورت آن هم با مراکز صنعتی پهناور و بزرگ شامل مجتمع فولاد و همچنین لوله‌گستر است که نمونه‌ای از تعامل خیلی زیاد خوب بین صنعت و همچنین دانشگاه است.
دست یار آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری و همچنین هیئت همراه، در ابتدای وارد شدن به مجتمع آموزش عالی فنی و همچنین مهندسی شهرستان اسفراین با حضور در گلزار شهدای گمنام در محوطه آن مجتمع با اهدای شاخه های گل و همچنین خواندن و قرائت فاتحه یاد و همچنین خاطره تمامی شهدای ایران اسلامی را گرامی داشت و همچنین سپس از قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف مجتمع آموزش عالی فنی و همچنین مهندسی اسفراین بازدید کرد.

ر. ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

ارتباط تنگاتنگ مراکز آموزش عالی با مراکز صنعتی، دانش آموختگان موفق تری تحویل جامعه می دهد در تاریخ ۲۱ April 1397 | 5:32 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *