اعتلای دانشگاه و همچنین توجه اساسی به علوم انسانی از دغدغه های مرحوم دکتر احمدی بود – شریف

اعتلای دانشگاه و همچنین توجه اساسی به علوم انسانی از دغدغه های مرحوم دکتر احمدی بود – شریف

به به گفته شریف: اعتلای دانشگاه و همچنین توجه اساسی به علوم انسانی از دغدغه های مرحوم دکتر احمدی بود

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنین فناوری در آیین چهلمین روز در گذشت مرحوم حجت الاسلام دکتر احمدی ریاست فقید نهاد سمت گفت: اعتلای دانشگاه ؛ توجه اساسی به علوم انسانی و همچنین همچنین توجه به فراهم سازی شرایط مناسب و همچنین بستر آسان جهت انتقال معارف و همچنین علوم انسانی منبعث از منابع اسلامی به ویژه جهت دانشگاهیان جزو دغدغه های همیشگی آن هم مرحوم بود.

به به گفته اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامی در آن آیین با گفتن آنکه بنده افتخار شاگردی مرحوم دکتر احمدی را داشتم، اظهار داشت: زمانی که ایشان دانشگاه تربیت مدرس را پیاده سازی و راه اندازی می کردند بنده جزو اولین تیم از دانشجویان آن دانشگاه بودم و همچنین حضور ایشان در دانشگاه جدید و تو و تازه تاسیس تربیت مدرس، مشوق خیلی زیاد مناسبی جهت دانشجویان بود.
وزیر علوم با گفتن آنکه شکل گیری نهاد سمت هم در راستای دغدغه دکتر احمدی در خصوص اعتلای علوم انسانی بود، گفت: مرحوم دکتر احمدی استاد اخلاق بود و همچنین در همه جا به امر اخلاق توجه داشت و همچنین رعایت مسائل اخلاقی از اولویت های آن هم مرحوم بود.
او همچنین افزود: ان شاالله خداوند متعال آن توفیق را به همه دانشگاهیان بدهد تا در مسیری که مرحوم دکتر احمدی در کسب علم و همچنین اخلاق بازگشایی کرده اند قدم بردارند و همچنین نسل جوون ما نیز با شناخت آن منابع غنی، الگوهای خوب و همچنین مناسب خود را انتخاب کنند.
وزیر علوم در پایان علو درجات و همچنین شادی روح مرحوم حجت الاسلام و همچنین المسلمین دکتر احمدی را از درگاه خداوند متعال مسئلت کرد
و همچنین جهت خانواده، همکاران و همچنین دانشجویان آن هم مرحوم آرزوی سلامت و همچنین توفیق در انجام آرمان ها و همچنین مسیرهای اسلامی را خواستار شد.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

اعتلای دانشگاه و همچنین توجه اساسی به علوم انسانی از دغدغه های مرحوم دکتر احمدی بود در تاریخ ۲۶ April 1397 | 3:46 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *