تیم پاورلیفتینگ دانشجویان ایران، مقام سوم را کسب کرد – شریف

تیم پاورلیفتینگ دانشجویان ایران، مقام سوم را کسب کرد – شریف

به نقل از شریف: تیم پاورلیفتینگ دانشجویان ایران، مقام سوم را کسب کرد

تیم پاورلیفتینگ دانشجویان ایران در سومین دوره رقابت های پاورلیفتینگ قهرمانی دانشجویان جهان، به عنوان سومی رسید.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، تیم پاورلیفتینگ دانشگاه پیام نور که به نمایندگی از دانشجویان ایران در سومین دوره مسابقات پاورلیفتینگ دانشجویان جهان شرکت کرده بود توانسته بود با کسب ۲مدال طلا و همچنین ۲ نقره و همچنین ۲۶ امتیاز در رده سوم جهان قرار گیرد.
امروز و همچنین در آخرین روز آن رقابت ها محمد عباس آبادی در دسته ۱۲۰ کیلوگرم وزنه ۲۲۲.۵ در حرکت اسکات و همچنین بعد از آن هم وزنه کیلوگرم ۱۴۷.۵ در حرکت پرس سینه را مهار کرد.
او همچنین سپس وزنه ۲۳۰ کیلوگرم در حرکت لیفت را مهار کرد و همچنین در مجموع با ۶۰۰ کیلو گرم مقام چهارم جهان را از آن هم خود کرد و همچنین با کسب ۷ امتیاز توانسته بود کمک به سزایی در ایستادن تیم دانشجویان ایران در رده سوم جهان کند. در آن وزن نمایندگان لهستان، استرالیا و همچنین استرالیا اول تا سوم شدند.
در پایان از نظر رده بندی تیمی، تیم دانشجویان لهستان ۳۶ امتیاز و همچنین دانشجویان مجارستان با ۳۱ امتیاز اول و همچنین دوم شدند و همچنین تیم دانشگاه پیام نورکشورمان با ۲۶ امتیاز عنوان سوم آن رقابت ها را از آن هم خود کرد و همچنین استرالیا و همچنین انگلستان چهارم و همچنین پنجم شدند.
در آن رقابت ها، نوید یزدانی؛ دسته ۷۴ کیلوگرم، محمد رئیسی؛ دسته ۸۳ کیلوگرم، سید محسن سالاری؛ دسته ۹۳ کیلوگرم ومحمد عباس آبادی در دسته ۱۲۰ کیلوگرم ترکیب تیم پاورلفتینگ دانشجویان ایران را تشکیل می دادند.
دکتر عبدالمهدی نصیرزاده به عنوان سرمربی، حسین شیروانی به عنوان مربی و همچنین دکتر افسر روحی به عنوان سرپرست هدایت دانشجویان را در آن رقابت ها به دست داشتند.
همچنین در حاشیه آن رقابت ها تیم پاورلیفتینگ دانشجویان کشورمان با علی اکبر جوکار سفیر ایران در جمهوری چک دیدار کردند.
آن تیم فردا شب یک شنبه ۲۴ تیرماه وارد تهران خواهند شد.
سومین دوره مسابقات پاورلیفتینگ دانشجویان جهان ۱۹ الی ۲۳ تیرماه سال شمسی جاری در کشورجمهوری چک شهرستان پلزن برگزار شد.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

تیم پاورلیفتینگ دانشجویان ایران، مقام سوم را کسب کرد در تاریخ ۲۳ April 1397 | 10:56 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *