دکتر رضوان طلب به عنوان دبیر هیأت مرکزی جذب افراد هیأت علمی وزارت علوم منصوب شد – شریف

دکتر رضوان طلب به عنوان دبیر هیأت مرکزی جذب افراد هیأت علمی وزارت علوم منصوب شد – شریف

به به گفته شریف: دکتر رضوان طلب به عنوان دبیر هیأت مرکزی جذب افراد هیأت علمی وزارت علوم منصوب شد

دکتر محمدرضا رضوان طلب، ریاست مرکز جذب افراد هیات علمی وزارت علوم، در جلسه ۳۱۸ شورای اسلامی شدن دانشگاهها و همچنین مراکز آموزشی که با حضور دکتر محمدرضا مخبر دزفولی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و همچنین به ریاست دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و همچنین فناوری در محل دبیرخانه آن شورا برگزار شد، با رای اعضا به عنوان دبیر هیأت مرکزی جذب افراد هیأت علمی وزارت علوم منصوب شد.

به به گفته اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، پیش از دستور جلسه، حجت الاسلام و همچنین المسلمین شاطری، دبیر شورای اسلامی شدن دانشگاه ها و همچنین مراکز آموزش عالی گفت: به منظور ساخته یا ایجاد سامانه نظارت و همچنین ارزیابی دانشگاهها و همچنین مراکز آموزش عالی در دبیرخانه شورا با دستگاهها و همچنین نهادهای آموزش عالی مکاتبه گرفته شده و همچنین مقرر شد با مهلت مشخص شاخص های مربوطه دسته بندی و همچنین به کارگروه مربوطه ارائه می شود.

در ادامه، نامه هیأت عالی جذب پیرامون مشخص کردن دبیر هیأت مرکزی جذب افراد هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری خواندن و قرائت شد و همچنین دکتر کی نژاد ریاست هیئت عالی جذب افراد هیئت علمی، با اشاره به تبصره ۱ ماده ۴ مصوبه ۶۰۸ شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر محمدرضا رضوان طلب، ریاست مرکز جذب افراد هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری را به عنوان دبیر پیشنهادی معرفی کرد که توسط اعضا تصویب شد.

به به گفته مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دستور جلسه ۳۱۸ شورای اسلامی شدن دانشگاهها و همچنین مراکز آموزشی، «پیگیری مقدار و اندازه و میزان و همچنین چگونگی اجرای اقدامات پیشران نظام مدیریت سند دانشگاه اسلامی» بود.

در آن خصوص حجت الاسلام و همچنین المسلمین شاطری عنوان کرد: در جلسات قبل آن شورا، تعدادی از اقدامات تصویب شده و مصوب قانون نظام مدیریتی سند دانشگاه اسلامی جهت اجرا انتخاب و همچنین در جلسات دانشگاه اسلامی تصویب شده که بعضی از آنها توسط دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین جهاد دانشگاهی پذیرفته شده است.

حجت الاسلام و همچنین المسلمین خسروپناه با اشاره به اقدامات تصویب شده و مصوب قانون گفت: دانشگاه اسلامی مطلوب، دانشگاه نظریه پرداز و همچنین کارآمد در تمدن نوین اسلامی ایرانی پیشرفت می باشد که بایستی بررسی کردن کرد دانشگاههای فعلی قادرند چه مقدار و اندازه و میزان از آن هدف را تأمین کنند.

ریاست مؤسسه پژوهشی حکمت و همچنین فلسفه ایران ادامه داد: جهت رسیدن به افق های مطلوب دانشگاه اسلامی به نظر می رسد ترمیم اساسی در ساختار فعلی دانشگاهها مستلزم و نیاز باشد، هر چند آن معنایش عدم کارآمدی فعلی دانشگاهها نیست. او همچنین افزود: بایستی به مقدار و اندازه و میزان مشارکت افراد هیأت علمی دانشگاهها در ارتقای دانشگاهها توجه داشته باشیم تا کارآمدی و همچنین پیشرفت دانشگاه مطلوب را سرعت ببخشیم.

ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

دکتر رضوان طلب به عنوان دبیر هیأت مرکزی جذب افراد هیأت علمی وزارت علوم منصوب شد در تاریخ ۱۹ April 1397 | 8:21 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *