دکتر عزیزاله حبیبی به سمت «سرپرست دانشگاه خوارزمی» منصوب شد – شریف

دکتر عزیزاله حبیبی به سمت «سرپرست دانشگاه خوارزمی» منصوب شد – شریف

به به گفته شریف: دکتر عزیزاله حبیبی به سمت «سرپرست دانشگاه خوارزمی» منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنین فناوری با صدور حکمی، دکتر عزیزاله حبیبی را به سمت «سرپرست دانشگاه خوارزمی» منصوب کرد.

به به گفته اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در آن حکم انتصاب خطاب به دکتر حبیبی آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنین تجارب جناب‌عالی به موجب آن حکم به سمت «سرپرست دانشگاه خوارزمی» منصوب می شوید.

انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب همه افراد هیات علمی دانشگاه و همچنین بهره بری و استفاده از تمامی ظرفیت ها و همچنین همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنین مأموریت‌های مشخص کردن شده جهت آن هم دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنین امید در حفظ بیت‌المال و همچنین اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنین انضباط اداری و همچنین رعایت دقیق مقررات اقتصادی و مالی و همچنین ارتقای علمی، فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی آن هم دانشگاه، نهایت کوشش و همچنین اهتمام خویش را به کار برید.

دکتر عزیزاله حبیبی دانشیار تیم شیمی آلی و همچنین پلیمر دانشکده شیمی دانشگاه خوارزمی است.

او همچنین دوره کارشناسی خود را در رشته شیمی محض و همچنین کارشناسی ارشد را در گرایش شیمی آلی گذرانده است.

او همچنین دانش آموخته رتبه اول دوره دکترای دانشگاه تربیت مدرس در گرایش شیمی آلی در سال شمسی ۱۳۸۲ است.

دکتر حبیبی عضو پیوسته انجمن شیمی ایران بوده و همچنین به تا حال ۵۰ مقاله در نشریات معتبربه چاپ رسانده و همچنین همین تعداد مقاله در سمینارهای داخلی و همچنین خارجی ارائه کرده است.

او همچنین به تا حال استاد راهنمای ۳۲ پایان‌نامه دوره کارشناسی ارشد و همچنین راهنمایی ۶ رساله دوره دکتری بوده و همچنین داوری بیش از ۶۵ پایان‌نامه دوره کارشناسی ارشد و همچنین رساله دوره دکتری دانشگاه های متنوع و گوناگون و مختلف را به دست داشته است.

دکتر حبیبی به تا حال مسئولیت های مختلفی را در جهاد دانشگاهی تربیت معلم و همچنین همچنین دانشگاه خوارزمی شامل معاونت های دانشجویی و همچنین فرهنگی و همچنین معاونت پشتیبانی را بر عهده داشته است.

شامل موفقیت ها و همچنین افتخارات او همچنین، جهادگر نمونه در سال شمسی ۶۵، دست یار دانشجویی و همچنین فرهنگی نمونه کشوری و همچنین استاد نمونه دانشگاه تربیت معلم است.

دکتر حبیبی افزون بر شرکت داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل در طول دفاع مقدس، فرزند شهید بسیجی والا مقام رحمت اله حبیبی می باشد.

آن تجارب همراه با برخورداری از رویکرد بهره بری و استفاده از ظرفیت های علمی آن هم دانشگاه، پشتوانه هایی است که انتظار می رود سبب توفیق او همچنین در انجام آن مسئولیت مهم باشد.

وزیرعلوم همچنین در نامه جداگانه ای از سرویس ها و خدمات دکتر عبدالرحیم نوه ابراهیم، سرپرست سابق دانشگاه خوارزمی در مدت زمان تصدی آن مسئولیت قدردانی کرد.

م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

 

 

 

 

 

 

 

دکتر عزیزاله حبیبی به سمت «سرپرست دانشگاه خوارزمی» منصوب شد در تاریخ ۲۳ April 1397 | 1:34 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *