دکتر نیلی احمدآبادی در سمت ریاست دانشگاه تهران ابقا شد – شریف

دکتر نیلی احمدآبادی در سمت ریاست دانشگاه تهران ابقا شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر نیلی احمدآبادی در سمت ریاست دانشگاه تهران ابقا شد


دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنین فناوری در حکمی دکتر محمود نیلی احمدآبادی را به مدت چهار سال شمسی در سمت ریاست دانشگاه تهران ابقا کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در آن حکم انتصاب خطاب به دکتر نیلی احمدآبادی آمده است:

ضمن قدردانی و همچنین تشکر از سرویس ها و خدمات ارزنده‌تان و همچنین به استناد تبصره ۱ ماده ۴ آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و همچنین مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و همچنین فناوری جهت مدت چهار سال شمسی در ریاست دانشگاه تهران ابقا می‌شوید.

امیدوارم با سعی و همچنین اهتمام جناب‌عالی و همچنین بر اساس اهداف، سیاست‌ها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنین بهره‌مندی از تجربه‌های مفید استادان، محققان و همچنین کارشناسان محترم و همچنین جلب مشارکت دانشگاهیان و همچنین دانشجویان عزیز و همچنین هم‌فکری با سایر مسئولان دانشگاهی جهت اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام‌های مؤثری بردارید.

انتظار می‌رود با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنین امید و همچنین حفظ بیت‌المال و همچنین اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنین انضباط و همچنین قانونمندی و همچنین ارتقای علمی، فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی آن هم دانشگاه و همچنین با اتکال به خداوند متعال نهایت کوشش و همچنین اهتمام خویش را به کار برید.

م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

دکتر نیلی احمدآبادی در سمت ریاست دانشگاه تهران ابقا شد در تاریخ ۲۶ April 1397 | 4:27 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *