سرپرست دانشگاه جهرم منصوب شد – شریف

سرپرست دانشگاه جهرم منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: سرپرست دانشگاه جهرم منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری با صدور حکمی، دکتر کامبیز مینایی را به سمت سرپرست دانشگاه جهرم منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر مینایی آمده است:
با سلام، با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه جهرم منصوب می شوید.
انتظار می‌رود با بهره مندی از تجارب همه اعضای هیات علمی دانشگاه و همچنين بهره بري و استفاده از تمامی ظرفیت های استان و همچنين بهره بري و استفاده از ظرفیت‌های خیرین، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری و همچنين رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، نهایت کوشش و همچنين اهتمام خویش را به کار برید.
دکتر کامبیز مینایی متولد ۱۳۵۰ در شهرستان ممسنی، دانش آموخته رشته گیاهپزشکی و همچنين حشره شناسی کشاورزی از دانشگاه شیراز و همچنين تهران بوده ودر حال حاضر استاد پایه ۱۸ دانشگاه شیراز است.
وی به تا حال راهنمایی و همچنين مشاوره ۴۰ پایان نامه کارشناسی ارشد و همچنين تعدادی رساله دکتری را به دست داشته و همچنين بیش از ۷۰ مقاله علمی پژوهشی در مجلات معتبر داخل و همچنين خارج کشور به چاپ رسانده است. افزون بر این تالیف یک جلد کتاب را در کارنامه خود دارد.
دکتر مینایی هم اکنون یکی از پنج دبیر وبگاه بین المللی Thrips wiki و همچنين عضو هیات تحریریه مجله Journal of Insect Biodiversity and systematics است.
وی در سال شمسي ۱۳۹۲ به عنوان پژوهشگر برتر و همچنين در سال شمسي ۱۳۹۵ به عنوان استاد نمونه آموزشی دانشگاه شیراز برگزیده شد.
وی عضو شورای برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی درسی دانشگاه شیراز، عضو کمیته کارشناسی شورای برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی دانشگاه شیراز، دبیر ستاد رفاهی اعضای هیات علمی دانشگاه شیراز، دبیر شورای رفاهی منطقه ۷ است و همچنين فعالیت به عنوان عضو معین در هیات نظارت ارزیابی و همچنين تضمین کیفیت آموزش عالی استان فارس از دیگر سوابق اجرایی دکتر مینایی است.

م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

سرپرست دانشگاه جهرم منصوب شد در تاریخ ۳۰ April 1397 | 1:06 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *