«سرپرست دانشگاه صنعتی قم» منصوب شد – شریف

«سرپرست دانشگاه صنعتی قم» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: «سرپرست دانشگاه صنعتی قم» منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنین فناوری، با صدور حکمی، دکتر جلال رضایی نور را به سمت «سرپرست دانشگاه صنعتی قم» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در آن حکم انتصاب خطاب به دکتر رضایی‌نور آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنین تجارب جناب‌عالی به موجب آن حکم به سمت «سرپرست دانشگاه صنعتی قم» منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب همه افراد هیات علمی دانشگاه و همچنین بهره بری و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و همچنین همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنین مأموریت‌های مشخص کردن شده جهت آن هم دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنین امید در حفظ بیت‌المال و همچنین اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنین انضباط اداری و همچنین رعایت دقیق مقررات اقتصادی و مالی و همچنین ارتقای علمی، فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی آن هم دانشگاه، نهایت کوشش و همچنین اهتمام خویش را به کار برید.
دکتر جلال رضائی نور، دانشیار رشته مهندسی صنایع دانشگاه قم، دکترای خود را در رشته مهندسی صنایع از دانشگاه علم و همچنین صنعت ایران گرفتن کرده و همچنین جهت تکمیل رساله دکترا در قالب فرصت مطالعاتی در دانشگاه مونش استرالیا به فعالیت علمی پرداخته است.
او همچنین از سال شمسی ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۷ مدیر مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه قم بوده و همچنین در همین مدت به عنوان مدیر مسئول و همچنین عضو هیات تحریریه دو فصلنامه مدیریت مهندسی و همچنین رایانش نرم فعالیت داشته است.
شامل سوابق علمی و همچنین اجرایی دکتر رضائی نور می‌قدرت به عضویت بنیاد ملی نخبگان، مدیریت تیم مهندسی صنایع، عضویت کمیسیون تخصصی دانشکده فنی و همچنین مهندسی، عضویت تیم بعدی پژوهشی پژوهشکده محیط زیست دانشگاه، عضویت تیم راهبری نگهداری و همچنین تعمیرات دانشگاه، عضویت شورای دانشگاه و همچنین عضویت کارگروه استقرار میزخدمت دانشگاه قم اشاره کرد.
بیش از ۱۵ سال شمسی سابقه اجرایی در رده های متنوع و گوناگون و مختلف کارشناسی تا مدیریت نهاد‌های دولتی و همچنین خصوصی، همزمان با تدریس و همچنین پژوهش در باره‌های مهندسی مجدد و همچنین مدیریت فرآیندهای نهاد، اصول مدیریت و همچنین تئوری نهاد، معماری سازمانی و همچنین مدیریت دانش سازمانی از دیگر سوابق اجرایی او همچنین است.

دکتر رضائی‌نور طی سال شمسی‌های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۵ به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه قم، در سال شمسی ۱۳۹۴ به عنوان مدیر تیم برتر دانشگاه قم، در سال شمسی ۱۳۹۵ به عنوان پژوهشگر برتر استان قم و همچنین در سال شمسی ۱۳۹۶ به عنوان استاد نمونه دانشگاه قم برگزیده شده است.
چاپ بیش از ۷۰ مقاله علمی- پژوهشی در نشریات معتبر بین‌المللی و همچنین داخلی، راهنمایی و همچنین مشاوره بیش از ۵۰ رساله دکترا و همچنین پایان‌نامه کارشناسی ارشد، ارائه بیش از ۶۰ مقاله در همایش‌ها و همچنین کنفرانس‌های بین‌المللی و همچنین ملی و همچنین تالیف و همچنین ترجمه ۸ جلد کتاب تخصصی بخشی از سوابق علمی دکتر رضائی نور به شمار می‌رود.
وزیرعلوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از سرویس ها و خدمات دکتر بهرام خوشنویسان، ریاست سابق دانشگاه صنعتی قم در مدت زمان تصدی آن مسئولیت قدردانی کرد.
ل.م ۵۴/ ر.ب ۴۵/ ع. ع ۵۷

«سرپرست دانشگاه صنعتی قم» منصوب شد در تاریخ ۲۴ April 1397 | 10:41 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *