عملکرد وزارت علوم و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های آتی آن هم در حکومت دوازدهم مورد بررسی کردن قرار گرفت – شریف

عملکرد وزارت علوم و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های آتی آن هم در حکومت دوازدهم مورد بررسی کردن قرار گرفت – شریف

به نقل از شریف: عملکرد وزارت علوم و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های آتی آن هم در حکومت دوازدهم مورد بررسی کردن قرار گرفت

در دیدار دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنین فناوری با دکتر علی لاریجانی، ریاست مجلس شورای اسلامی، عملکرد وزارت علوم و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های آتی آن وزارت در حکومت دوازدهم مورد بررسی کردن قرار گرفت.

به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامی در آن دیدار با ارائه گزارشی از عملکرد قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری در حکومت دوازدهم، برنامه جذاب و جالب و خوب های آتی آن وزارت خانه در باره آمایش آموزش عالی کشور و همچنین ساماندهی مراکز دانشگاهی، ارتباط دانشگاه با جامعه و همچنین صنعت، طرح ارتقای قدرت اشتغال پذیری دانشجویان کارشناسی و همچنین اقدامات موثر جهت پیشگیری و همچنین مقابله با تقلب علمی را تببین کرد.
وزیر علوم همچنین مواردی از قبیل مسائل معیشتی استادان دانشگاه ها، پاداش پایان خدمت استادان بازنشسته، مسائل دانشجویی و همچنین سایر چالش های موجود در آموزش عالی کشوررا با ریاست مجلس شورای اسلامی در میان گذاشت.
دکتر لاریجانی، ریاست مجلس شورای اسلامی نیز در آن دیدار با تقدیر از عملکرد وزارت علوم، بر ضرورت اجرای کامل آمایش آموزش عالی کشور تاکید کرد و همچنین لزوم پیش بینی راه کارهایی جهت ارتباط اکثرا و بیشتر دانشگاه ها با قسمت و بخش صنعت کشور را یادآور شد.
ریاست مجلس شورای اسلامی با گفتن آنکه موقعیت تحریم فرصت مغتنمی جهت نقش آفرینی دانشگاه ها جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات کشور است، خواستار اجرای قانون حذف کنکور شد و همچنین جهت پیگیری تخصیص اعتبار مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت پرداخت پاداش پایان خدمت استادان و همچنین نیز حل مسائل و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات پیش آمده جهت دانشجویان، قول مساعد داد.
دکتر لاریجانی در پایان از وزیر علوم خواست ضمن تعامل سازنده با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، قانون مداری و همچنین حفظ استقلال دانشگاه ها را سر لوحه برنامه جذاب و جالب و خوب های خود قرار دهد.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

عملکرد وزارت علوم و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های آتی آن هم در حکومت دوازدهم مورد بررسی کردن قرار گرفت در تاریخ ۲۶ April 1397 | 3:36 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *