نگاه ویژه کمیسیون آموزش و همچنین تحقیقات مجلس شورای اسلامی و همچنین وزارت علوم به دانشگاه‌های استان – شریف

نگاه ویژه کمیسیون آموزش و همچنین تحقیقات مجلس شورای اسلامی و همچنین وزارت علوم به دانشگاه‌های استان – شریف

به به گفته شریف: نگاه ویژه کمیسیون آموزش و همچنین تحقیقات مجلس شورای اسلامی و همچنین وزارت علوم به دانشگاه‌های استان

سرپرست دانشگاه شهرکرد در نشست کارگروه تخصصی آموزش، پژوهش، فناوری و همچنین نوآوری، که با حضور ریاست و همچنین افراد کمیسیون آموزش و همچنین تحقیقات مجلس شورای اسلامی، مجمع نمایندگان استان چهارمحال و همچنین بختیاری در مجلس شورای اسلامی، جمعی از معاونان و همچنین مدیران وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری و همچنین روسای دانشگاه‌های استان چهارمحال و همچنین بختیاری برگزار شد، خواستار نگاه ویژه کمیسیون آموزش و همچنین تحقیقات مجلس شورای اسلامی و همچنین وزارت علوم به دانشگاه‌های استان چهارمحال و همچنین بختیاری شد.

به به گفته اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شهرکرد. دکتر سعید کریمی در آن کارگروه ضمن ارائه گزارشی از اوضاع دانشگاه شهرکرد و همچنین پردیس فارسان و همچنین بروجن اظهار داشت: دانشکده هنر و همچنین علوم انسانی فارسان تمام زیرساخت‌های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را جهت تغییر پیدا کردن به دانشگاه مجزا را دارد و همچنین تنها پیشامد جدید در آن باره کم بودن دانشجو و همچنین اضافه نکردن رشته‌های جدید با توجه به نیازهای منطقه‌ای و همچنین بومی است و همچنین دانشکده بروجن علی‌رغم پیشرفت فیزیکی ۶۵ قسمت و بخش به دلیل تغییر سیاست‌های وزارت علوم و همچنین نبود ردیف بودجه ادامه روند ساخت آن هم متوقف شد.
او همچنین افزود: دانشگاه شهرکرد نیازمند منابع اقتصادی و مالی جهت مقاوم‌سازی سراهای دانشجویی و همچنین مکانیزه کردن سلف سرویس دانشجویی است و همچنین همچنین و علاوه بر آن هم مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است جهت تغییر پیدا کردن اوضاع نیروهایی قراردادی دانشگاه اقدام مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری انجام می شود.
سرپرست دانشگاه شهرکرد عمده مطالبات دانشگاه‌های استان را صدور مجوز جهت ساخته یا ایجاد رشته تحصیلی جدید با توجه به شرایط بومی و همچنین منطقه‌ای، جذب هیئت علمی، کارشناسان و همچنین قوه انسانی مورد مستلزم و نیاز، تخصیص بودجه جهت تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره و همچنین تجهیز مراکز موجود برشمرد.
ل.م ۵۴/ ر.ب ۴۵

نگاه ویژه کمیسیون آموزش و همچنین تحقیقات مجلس شورای اسلامی و همچنین وزارت علوم به دانشگاه‌های استان در تاریخ ۲۷ April 1397 | 1:40 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *