یک مدال طلا ۳ نقره و همچنين ۵ برنز حاصل تلاش دانشجویان ایرانی /تیم کاتا سوم جهان شد – شریف

یک مدال طلا ۳ نقره و همچنين ۵ برنز  حاصل تلاش دانشجویان ایرانی /تیم کاتا سوم جهان شد – شریف

به نقل از شریف: یک مدال طلا ۳ نقره و همچنين ۵ برنز حاصل تلاش دانشجویان ایرانی /تیم کاتا سوم جهان شد

چهارمین روز از یازدهمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی دانشجویان جهان در ژاپن با کسب یک مدال طلا، ۳ نقره و همچنين ۴ برنز و همچنين سومی تیم کاتای پسران جوان برای دانشجویان کشورمان در حال پیگیری است.

ه نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، چهارمین روز از رقابت‌های کاراته دانشجویان با کسب ۸ مدال توسط تیم ملی کاراته دانشجویان ایران در ژاپن در حال پیگیری است.
در رقابت های کومیته مردان در وزن به اضافه ۸۴ کیلو گرم صالح اباذری با نتیجه ۴ بر یک مقابل نماینده کشور میزبان ژاپن به پیروزی رسید و همچنين صاحب گردن آویز طلا شد.
در وزن منهای ۶۰ کیلو گرم علی مسکینی با حریف خود از کشور ایتالیا ۳ بر ۳ مساوی شد و همچنين با امتیاز فنی برنده مسابقه شد و همچنين صاحب گردن آویز برنز شد.
در وزن منهای ۶۷ کیلو گرم مهدی رحیمی نژاد با امتیاز ۹ بر صفر نماینده استرالیا را شکست داد و همچنين به مدال برنز رسید.
در مسابقات کومیته زنان در وزن منهای ۶۱ کیلو گرم ملیکا احدی با نتیجه صفر برصفر و همچنين با امتیاز فنی مقابل نماینده کشور میزبان بازنده اعلام شد و همچنين صاحب مدال نقره شد.
در وزن منهای ۵۵ کیلو گرم آویشن باقری ۲ بر صفر نتیجه را به حریف خود از کشور ژاپن واگذار کرد و همچنين مدال نقره گرفت.
در وزن منهای ۵۰ کیلو گرم فائزه چیذری در دیدار رده بندی حریف خودش را از کشور جمهوری چک با نتیجه ۷ بر صفر شکست داد و همچنين صاحب مدال برنز شد.
در وزن منهای ۶۸ کیلو گرم بهنوش نجفی حریف هنگ کنگ خودش را با امتیاز فنی از پیش رو برداشت و همچنين به مدال برنز رسید.
در مسابقات کاتای انفرادی ابوالفضل شهرجردی برای کسب مدال طلا مقابل نماینده کشور میزبان قرار گرفت و همچنين با نتیجه ۵ بر صفر نتیجه را واگذار کرد و همچنين به مدال نقره رسید.
در رقابت های کاتای تیمی، تیم دانشجویان کشورمان با ترکیب ابوالفضل شهرجردی، علی زند و همچنين میلاد دلیخون رودرروی تیم سریلانکا قرار گرفت و همچنين با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شد و همچنين به مدال برنز رسید.
همچنین رقابت های کومیته تیمی بعد ازظهر امروز برگزار خواهد شد.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

یک مدال طلا ۳ نقره و همچنين ۵ برنز حاصل تلاش دانشجویان ایرانی /تیم کاتا سوم جهان شد در تاریخ ۱ May 1397 | 1:10 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *