آغازچهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر کشور در دانشگاه شیراز – شریف

آغازچهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر کشور در دانشگاه شیراز – شریف

به نقل از شریف: آغازچهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر کشور در دانشگاه شیراز

دبیرکل اجرایی چهاردهمین المپیاد فرهنگی و همچنين ورزشی دانشجویان و همچنين مدیر تربیت بدنی دانشگاه شیراز گفت: مراسم افتتاحیه این المپیاد، امروز جمعه در دهکده المپیاد واقع در پردیس دانشگاه شیراز برگزار می مي شود .

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شیراز، دکتر فرهاد دریانوش با بیان اینکه اعضای تیم های ملی دانشجویی در رشته های متنوع و گوناگون و مختلف از نفرات برتر این المپیاد انتخاب خواهند شد، اظهار داشت: در این المپیاد فرهنگی ورزشی، ۲ هزار و همچنين ۵۰۰ دانشجوی پسر از ۱۲۰ دانشگاه کشور، تا ۱۸ مرداد ماه با یکدیگر رقابت می کنند.
وی افزود: پسران جوان دانشجوی ورزشکار در ۱۴ رشته فوتسال، هندبال، والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز، بدمینتون، دو و همچنين میدانی، شطرنج، کاراته، تکواندو، شنا، جودو، کشتی آزاد و همچنين کشتی فرنگی به رقابت می پردازند.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه شیراز گفت: ۱۳۵ دانشجوی پسر در قالب تیم دانشگاه شیراز در تمام رشته های چهاردهمین المپیاد فرهنگی- ورزشی دانشجویان دانشگاه ها و همچنين موسسات آموزش عالی سراسر کشور شرکت کرده اند.
دبیرکل اجرایی المپیاد و همچنين مدیر تربیت بدنی دانشگاه شیراز با اشاره به برگزاری المپیاد دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده دانشجوی کشور به میزبانی شیراز گفت: دانشگاه شیراز از ۲۷ تیر تا ۵ مرداد ماه میزبان المپیاد فرهنگی ورزشی دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده دانشجوی کشور بود که بر اساس نظر سنجی انجام شده توسط وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، رضایت مندی شرکت کنندگان در این المپیاد حدود ۸۶ قسمت و بخش بوده است.
دبیرکل اجرایی المپیاد، با بیان اینکه در کنار برگزاری مسابقات المپیاد ورزشی دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده دانشجو، اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين گردشگری بسیار مورد توجه و همچنين استبقال قرار گرفت، اظهار داشت: در این المپیاد نیز برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين گردشگری ویژه اشخاص شرکت کننده برگزار می مي شود و همچنين از فرصت حضور شرکت کنندگان برای معرفی ظرفیت گردشگری شیراز، نهایت بهره بري و استفاده را خواهیم برد.
چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه ها و همچنين مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور از ۲۷ تیر تا ۵ مرداد در قسمت و بخش دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده دانشجو برگزار شد و همچنين از ۱۱ تا ۱۹ مرداد در قسمت و بخش دانشجویان پسر اجرا می مي شود.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

آغازچهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر کشور در دانشگاه شیراز در تاریخ ۱۲ May 1397 | 5:54 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *