آمادگی خوابگاه‌های دانشجویی برای پذیرایی از سفرهای تابستانی دانشگاهیان – شریف

آمادگی خوابگاه‌های دانشجویی برای پذیرایی از سفرهای تابستانی دانشگاهیان – شریف

به نقل از شریف: آمادگی خوابگاه‌های دانشجویی برای پذیرایی از سفرهای تابستانی دانشگاهیان

مهندس ذوالفقار یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد: طرح اسکان مسافران تابستانی در سراهای دانشجویی ( خوابگاه‌ها) از ۱۱ مرداد ماه ۹۷ آغاز خواهد شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، مهندس یزدان مهربا اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای تسهیل مسافرت های تابستانی دانشجویان همکاران دانشگاهی و همچنين خانواده های شان و همچنين بهره بري و استفاده بهینه از سراهای دانشجویی در ایام تعطیلات تابستانی، طرح آزمایشی اسکان مسافران تابستانی در سراهای دانشجویی با اولویت دانشگاهیان، دانشجویان و همچنين خانواده محترم آنان از روز پنج شنبه ۱۱ مردادماه ۹۷ ماه آغاز می مي شود.

وی افزود: دانشجویان و همچنين دانشگاهیان می توانند از طریق رفت و آمد و مراجعه به سامانه sara.swf.ir و همچنين انتخاب شهرهای اقامتی موجود در سامانه و همچنين گذراندن فرآیند مربوطه، به صورت اینترنتی رزرو اتاق را انجام داده و همچنين از طریق درگاه بانکی موجود مبلغ اجاره بها را واریز و همچنين به صورت آنلاین معرفی نامه مربوطه را جهت ارائه به اماکن اقامتی دریافت کنند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با بیان اینکه ۲۱ دانشگاه در نقاط متنوع و گوناگون و مختلف کشور آمادگی خود را جهت شرکت در این طرح اعلام کرده اند، گفت: دانشگاه های شرکت کننده ۳۰ بلوک شامل سراها، استادسراها و همچنين مهمانسراهای موجود در دانشگاه ها را جهت اسکان مهمانان تابستانی تجهیز کرده اند و همچنين تمهیدات مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را جهت اسکان این عزیزان اندیشیده اند.

مهندس یزدان مهر افزود: مدت اجرای این طرح ۴۰ روز است و همچنين پذیرش و همچنين اسکان مسافران از روز پنج شنبه ۱۱ مرداد آغاز می مي شود.

وی گفت: ظرفیت پذیرش مهمانان در زمان اجرای این طرح مجموعاً بالغ بر ۶۰ هزار فرد يا شخص شب تخمین زده می مي شود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان تصریح کرد: به جهت رعایت حال دانشگاهیان سعی شده است اجاره بها در حداقل میزان محاسبه شده و همچنين مبلغ اجاره بها به ازای هرنفر تخت هر روز خدا از ۰۰۰/۸۰ ریال تا ۰۰۰/۲۵۰ ریال متناسب با امکانات رفاهی تعیین شده است.

مهندس یزدان مهر ابراز امیدواری کرد: با استقبال عمومی از این طرح در سال شمسي های آینده شاهد افزایش تعداد دانشگاه های شرکت کننده و همچنين همچنین بالا رفتن ظرفیت اسکان مسافران خواهیم بود.

ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

آمادگی خوابگاه‌های دانشجویی برای پذیرایی از سفرهای تابستانی دانشگاهیان در تاریخ ۱۰ May 1397 | 1:26 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *