اختصاص۳۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل و همچنين شروع پروژه های عمرانی دانشگاه بررسي کننده و پروهشگر اردبیلی – شریف

اختصاص۳۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل و همچنين شروع پروژه های عمرانی دانشگاه بررسي کننده و پروهشگر اردبیلی – شریف

به نقل از شریف: اختصاص۳۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل و همچنين شروع پروژه های عمرانی دانشگاه بررسي کننده و پروهشگر اردبیلی

همزمان با سفر دکتر محمدتقی نظرپور، دست يار اداری مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری به دانشگاه بررسي کننده و پروهشگر اردبیلی، ۳۰۰ میلیارد ریال اختصاص۳۰۰ میلیارد ریال از طرف وزارت علوم و همچنين استانداری اردبیل به دانشگاه بررسي کننده و پروهشگر اردبیلی برای تکمیل و همچنين شروع پروژه های عمرانی جدید در طی دوسال اختصاص یافت.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل ازدانشگاه بررسي کننده و پروهشگر اردبیلی، دکتر نظرپوردراین جلسه اظهار داشت: با توجه به نبود استخر در دانشگاه بررسي کننده و پروهشگر اردبیلی با وجود رشته تحصیلی تربیت بدنی، لزوم احداث استخر در این دانشگاه احساس می مي شود.

وی افزود: با ایجاد استخر دراین دانشگاه، همچنين و علاوه بر دانشجویان رشته تربیت بدنی برای گذراندن دروس خود، دانشجویان، استادان و همچنين کارمندان دانشگاه هم می توانند از این فضا بهره بري و استفاده کنند.

دکترنظرپور تصریح کرد: نیمی ازهزینه ساخت استخر دانشگاه و همچنين همچنین نیمی ازهزینه شروع عملیات احداث ساختمان جدید دانشکده فنی و همچنين مهندسی را وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری تامین اعتبار می کند و همچنين دیگر هزینه های این پروژه ها را هم استانداری اردبیل تامین اعتبار مي کند.

مهندس اکبر بهنامجو استاندار اردبیل نیز در سخنانی گفت: ۳۰۰ میلیارد ریال مورد توافق با وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری برای دانشگاه بررسي کننده و پروهشگر اردبیلی طی سال شمسي جاری و همچنين سال شمسي آینده تامین اعتبار می مي شود.

وی افزود: مسئولان دانشگاه بررسي کننده و پروهشگر اردبیلی بر اساس صلاحدید خود این اعتبارات را در پروژه های مدنظر خود هزینه مي کند.

همچنین در نشستی با حضورمهندس اکبر بهنامجو استاندار اردبیل، دکترمحمد تقی نظرپور دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، دکترعزیز حبیبی ینگجه رئیس دانشگاه بررسي کننده و پروهشگر اردبیلی، توافقات اولیه دراین زمینه انجام پروژه های عمرانی مورد نظر این دانشگاه انجام گرفت و همچنين صورت جلسه ای به امضا طرفین رسید.

براساس این توافق مقررشد در سال شمسي جاری مبلغ ۶۰ میلیارد ریال توسط وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين ۶۰ میلیارد ریال هم توسط استانداری اردبیل برای توسعه فعالیت های عمرانی دانشگاه بررسي کننده و پروهشگر اردبیلی تامین اعتبار مي شود.

همچنین مطابق این صورتجلسه مقررشد در سال شمسي ۹۸، مبلغ ۱۸۰ میلیارد ریال جهت توسعه فعالیت های عمرانی دانشگاه بررسي کننده و پروهشگر اردبیلی به صورت مشترک توسط وزارت علوم و همچنين استانداری اردبیل از محل منابع بودجه ۹۸ این دو مجموعه تامین اعتبار مي شود.

ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

اختصاص۳۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل و همچنين شروع پروژه های عمرانی دانشگاه بررسي کننده و پروهشگر اردبیلی در تاریخ ۲۳ May 1397 | 10:50 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *