اعتبارات دانشگاه‌های پیشرو در سال شمسي جاری ۴۰۰ قسمت و بخش افزایش یافته است – شریف

اعتبارات دانشگاه‌های پیشرو در سال شمسي جاری ۴۰۰ قسمت و بخش افزایش یافته است – شریف

به نقل از شریف: اعتبارات دانشگاه‌های پیشرو در سال شمسي جاری ۴۰۰ قسمت و بخش افزایش یافته است

دکتر سعید نمکی دست يار توسعه مسائل علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه کشور با بیان اینکه اعتبارات دانشگاه‌های پیشرو در سال شمسي جاری ۴۰۰ قسمت و بخش افزایش یافته است، خاطرنشان کرد: به روش کلی بودجه دانشگاه‌ها و همچنين پژوهشگاه‌ها در سال شمسي ۹۷ افزایش صد در صدی داشته است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سعید نمکی امروز دوشنبه در همایش و همچنين نمایشگاه پارک‌های علم و همچنين فناوری در حوزه مدیریت سبز از اختصاص صد در صدی اعتبارات دانشگاه‌ها و همچنين پژوهشگاه‌ها در سال شمسي جاری خبر داد و همچنين اظهار داشت: در سال شمسي جاری با اقتدار و قدرت زیاد کشور را اداره خواهیم کرد و همچنين حقوق کارمندان به تعویق نخواهد افتاد.
وی افزود: در بودجه سال شمسي ۹۷ اعتبارات قسمت و بخش‌های آموزشی ۳۰ قسمت و بخش و همچنين پارک‌های علم و همچنين فناوری در بخشی از موارد تا ۵۰ قسمت و بخش افزایش داشته است.
دکترنمکی در قسمت و بخش دیگری از سخنان خود به چالش‌های زیست‌محیطی کشور در حوزه‌های آب‌، کشاورزی سنتی، ریزگردها و همچنين بحران آب اشاره کرد و همچنين با تاکید بر نقش مهم پارک‌های علم و همچنين فناوری در این زمینه یادآور شد: ما انتظار داریم تا پارک‌های علم و همچنين فناوری راهکارهایی را برای برون‌رفت از این چالش‌ها ارائه دهند.
وی با بیان اینکه در اداره مسائل اصلی کشور هیچ مشکل خاصی وجود ندارد، افزود: این دوران خواهد گذشت و همچنين ما باید با اتحاد از این گردنه عبور کنیم، چرا که این یک جنگ اقتصادی نیست، بلکه یک جنگ روانی در کشور است.
دکتر نمکی با بیان اینکه به تا حال ۳۲ میلیارد تومان برای اجرای ۵۲ پروژه مدیریت سبز از سوی نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه پرداخت شده است، ابراز امیدواری کرد که این میزان در سال شمسي جاری افزایش یابد.
دست يار نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه با بیان اینکه ما مصمم هستیم تا از حوزه‌های آموزش و همچنين پژوهش حمایت کنیم، گفت: امروز حکومت دست نیاز به سمت دانشمندان دراز کرده است، چرا که نظر داریم راهی جز همفکری با دانشمندان در اداره مسائل کشور نداریم.
دکترنمکی خاطرنشان کرد: بر این اساس ما امسال صد در صد اعتبارات دانشگاه‌ها و همچنين پژوهشگاه‌ها را اختصاص خواهیم داد.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

اعتبارات دانشگاه‌های پیشرو در سال شمسي جاری ۴۰۰ قسمت و بخش افزایش یافته است در تاریخ ۸ May 1397 | 5:10 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *