انعقاد قرارداد ۱۰۰ هزار یورویی فروش محصولات دانش‌بنیان چهارمحال و همچنين بختیاری – شریف

انعقاد قرارداد ۱۰۰ هزار یورویی فروش محصولات دانش‌بنیان چهارمحال و همچنين بختیاری – شریف

به نقل از شریف: انعقاد قرارداد ۱۰۰ هزار یورویی فروش محصولات دانش‌بنیان چهارمحال و همچنين بختیاری

شرکت‌های دانش بنیان استان چهارمحال و همچنين بختیاری در حاشیه نشست تجاری ایران در کشور گرجستان، موفق به عقد قرارداد فروش محصولات دانش‌بنیان در حوزه طراحی، ساخت و همچنين اجرای گلخانه هوشمند و همچنين ماسک نانو فیلتر به ارزش ۱۰۰ هزار یورو شدند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و همچنين فناوری چهارمحال و همچنين بختیاری، در پی برگزاری دومین نشست تجاری ایران در کشور گرجستان که با حضور دکتر اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و همچنين فناوری چهارمحال و همچنين بختیاری، دکتر علیرضا دلیری دست يار توسعه مدیریت و همچنين جذب سرمایه معاونت علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری، رئیس آژانس فناوری و همچنين سرمایه‌گذاری گرجستان و همچنين رئیس تکنو پارک تفلیس برگزار شد، بستر مبادلات مشترک شرکت‌های دانش‌بنیان دو کشور ایران و همچنين گرجستان فراهم شد.
دکتر اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و همچنين فناوری چهارمحال و همچنين بختیاری در این خصوص گفت: در این نشست که باهدف برقراری ارتباط تجاری بین شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی و همچنين گرجی برگزار شد، شرکت‌های دانش بنیان استان چهارمحال و همچنين بختیاری موفق به عقد قرارداد فروش محصولات دانش بنیان در حوزه طراحی، ساخت و همچنين اجرای گلخانه هوشمند و همچنين ماسک نانو فیلتر به ارزش ۱۰۰ هزار یورو شدند.
همچنین در این سفر، هیئت ایرانی، ضمن بازدید از تکنولوژی پارک گرجستان، نشستی با حضور روسای پارک علم و همچنين فناوری و همچنين آژانس‌های سرمایه‌گذاری و همچنين نوآوری گرجستان و همچنين با هدف زمینه‌سازی حضور شرکت‌های دانش بنیان ایران در گرجستان برگزار کردند.
ل.م ۵۴/ ر.ب ۴۵

انعقاد قرارداد ۱۰۰ هزار یورویی فروش محصولات دانش‌بنیان چهارمحال و همچنين بختیاری در تاریخ ۲۱ May 1397 | 3:10 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *