توسعه دیجیتال بدون همراهی دانشگاه ها به نتیجه نمی رسد – شریف

توسعه دیجیتال بدون همراهی دانشگاه ها به نتیجه نمی رسد – شریف

به نقل از شریف: توسعه دیجیتال بدون همراهی دانشگاه ها به نتیجه نمی رسد

وزیر ارتباطات و همچنين فناوری اطلاعات:

دکتر محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و همچنين فناوری اطلاعات در مورد اهمیت به کارگیری از ظرفیت های علمی و همچنين فناورانه دانشگاه ها در حوزه ارتباطات کشور گفت: توسعه همکاری های وزارت ارتباطات و همچنين دانشگاه ها بدون همراهی و همچنين هماهنگی در حوزه تحول دیجیتال به نتیجه نخواهد رسید.

توسعه دیجیتال بدون همراهی دانشگاه ها به نتیجه نمی رسد

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از خبرگزاری ایرنا، دکتر آذری جهرمی اظهار داشت: قسمت و بخش عمده ای از ظرفیت تحول دیجیتال در کنار دانشگاه ها شکل می گیرد بنابراین، حرکت ما بدون هماهنگی با ظرفیت های دانشگاهی به نتیجه نخواهد رسید.
وی تصریح کرد: پارک های علم و همچنين فناوری، مراکز رشد توانمندسازی و همچنين شتابندهای حوزه فناوری و همچنين اطلاعات همگی در کنار دانشگاه ها معنا و همچنين شکل می یابند.
وزیر ارتباطات و همچنين فناوی اطلاعات تاکیدکرد: اکنون تعامل مناسبی میان دانشگاه های کشور و همچنين مجموعه وزارت ارتباطات برقرار است و همچنين این همکاری و همچنين تعامل در مسیر خوبی به پیش می رود. 
وی در باره به کارگیری دانش آموختگان دانشگاه های کشور در حوزه ارتباطات و همچنين فناوری اطلاعات نیز یادآور شد: اگرچه استخدام نیروها به روش مستقیم از طریق ما صورت نمی گیرد ولي بايد توجه داشت در صورتي که چالشی در کسب و همچنين کارهای نوپا و همچنين تحول دیجیتال که مدل آن هم ها بر پایه بهینه سازی و همچنين بهبود بهره وری است، وجود داشته باشد از دانشگاه ها کمک گرفته یا فضایی به وجود می آوریم تا دانش آموختگان و همچنين دانشجویان خلاقیت های خود را ارزیابی کنند.

توسعه دیجیتال بدون همراهی دانشگاه ها به نتیجه نمی رسد در تاریخ ۲۱ May 1397 | 6:01 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *