تیم ملی ووشوی دانشجویان ایران با کسب ۴ مدال طلا در قسمت و بخش ساندا قهرمان شد و همچنين در مجموع دو قسمت و بخش تالو و همچنين ساندا برای اولین بار بر سکوی نائب قهرمانی جهان تکیه زد. – شریف

تیم ملی ووشوی دانشجویان ایران با کسب ۴ مدال طلا در قسمت و بخش ساندا قهرمان شد و همچنين در مجموع دو قسمت و بخش تالو و همچنين ساندا برای اولین بار بر سکوی نائب قهرمانی جهان تکیه زد. – شریف

به نقل از شریف: تیم ملی ووشوی دانشجویان ایران با کسب ۴ مدال طلا در قسمت و بخش ساندا قهرمان شد و همچنين در مجموع دو قسمت و بخش تالو و همچنين ساندا برای اولین بار بر سکوی نائب قهرمانی جهان تکیه زد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل ازفدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی ؛ رقابت های ووشوی قهرمانی دانشجویان جهان که با حضور ۲۵۰ ووشوکار از ۲۶ کشور به میزبانی کشور «ماکائو» آغاز به کار کرده بود، ظهر امروز به اتمام رسید.

در روز پایانی این رقابت ها، چهار سانداکار ایران که به دیدار پایانی اوزان متنوع و گوناگون و مختلف قسمت و بخش دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده و همچنين پسران جوان رسیده بودند، همگی با غلبه بر حریفان خود به مدال طلا رسیدند.
این امر سبب شد تا تیم ووشو دانشجویان ایران همچنين و علاوه بر رسیدن به عنوان قهرمانی در قسمت و بخش ساندا، در مجموع دو قسمت و بخش تالو و همچنين ساندا با کسب ۴ مدال طلا عنوان نائب قهرمانی جهان را برای اولین بار به خود اختصاص داده تا بار دیگر قدرت ووشوی ایران به رخ حریفان کشیده مي شود.
این برای نخستین بار است که تیم ووشو دانشجویان ایران به این عنوان ارزشمند در این سطح از رقابت ها دست می یابد.
چین با کسب ۶ مدال طلا به عنوان قهرمانی دست یافت و همچنين مالزی با کسب ۳ مدال طلا، ۲ نقره و همچنين ۳ برنز به مقام سومی این رقابت ها رسید.
در این دوره از مسابقات زهره شهپری در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم ساندای دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده، علیرضا ریکی در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم
، حمیدرضا سهندی در وزن منهای ۷۰ کیلوگرم وامیر کریمی در وزن منهای ۸۰ کیلوگرم ساندای پسران جوان موفق به کسب مدال طلا شدند.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

تیم ملی ووشوی دانشجویان ایران با کسب ۴ مدال طلا در قسمت و بخش ساندا قهرمان شد و همچنين در مجموع دو قسمت و بخش تالو و همچنين ساندا برای اولین بار بر سکوی نائب قهرمانی جهان تکیه زد. در تاریخ ۱۴ May 1397 | 2:19 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *