دانشگاه تهران قهرمان چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر شد – شریف

دانشگاه تهران قهرمان چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر شد – شریف

به نقل از شریف: دانشگاه تهران قهرمان چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر شد

پهناور و بزرگ ترین رقابت فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر کشور با قهرمانی دانشگاه تهران به کسب و کار خود پایان داد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شیراز، دبیرکل اجرایی المپیاد و همچنين مدیر تربیت بدنی دانشگاه شیراز گفت: دانشگاه تهران صدرنشین المپیاد فرهنگی ورزشی، دانشجویان پسر کشور شد و همچنين دانشگاه شیراز به جایگاه پنجم این المپیاد رضایت داد.
دکتر فرهاد دریانوش افزود: ۲ هزار و همچنين ۵۰۰ دانشجوی پسر از ۱۲۰ دانشگاه کشور، به مدت ۸ روز در پهناور و بزرگ ترین رویداد فرهنگی ورزشی دانشجویان با یکدیگر رقابت کردند.
وی گفت: بعد از ۸ روز رقابت تنگاتنگ، دانشجویان دانشگاه تهران توانستند در مجموع با کسب ۳۱۳ امتیاز در جایگاه نخست قرار بگیرند و همچنين به جام طلایی این مسابقات دست یابند.
دبیرکل اجرایی المپیاد گفت: دانشگاه شیراز که میزبان این المپیاد بود با به دست آوردن ۱۰۸ امتیاز به مقام پنجم این مسابقات بسنده کرد.
دکتر فرهاد دریانوش افزود: دانشگاه فنی حرفه ای مازندران با کسب ۱۶۱ امتیاز به جام نقره ای المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور دست یافت و همچنين جام برنز این المپیاد به دانشگاه فردوسی مشهد با ۱۵۴ امتیاز رسید.
وی گفت: دانشگاه خوارزمی نیز با ۱۱۹ امتیاز در جایگاه چهارم این المپیاد قرار گرفت.
دبیرکل اجرایی المپیاد و همچنين مدیر تربیت بدنی دانشگاه شیراز با بیان اینکه دانشجویان در ۱۴ رشته ورزشی رقابتی چشمگیر با یکدیگر داشتند افزود: فوتسال، هندبال، والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز، بدمینتون، دو و همچنين میدانی، شطرنج، کاراته، تکواندو، شنا، جودو، کشتی آزاد و همچنين کشتی فرنگی رشته های المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور در دانشگاه شیراز بود.
دکتر دریانوش، با اشاره به برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنين مسابقات فرهنگی برگزار شده در این المپیاد، حضور دانشجویان سراسر کشور در شیراز را فرصتی مناسب برای معرفی فرهنگ، هنر و همچنين جاذبه های گردشگری شیراز و همچنين استان فارس توصیف کرد.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

دانشگاه تهران قهرمان چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر شد در تاریخ ۱۹ May 1397 | 1:30 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *