رئیس پارک علم و همچنين فناوری استان خراسان رضوی منصوب شد – شریف

رئیس پارک علم و همچنين فناوری استان خراسان رضوی منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: رئیس پارک علم و همچنين فناوری استان خراسان رضوی منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری با صدور حکمی، دکتر رضا قنبـری را به سمت ” رئیس پارک علم و همچنين فناوری استان خراسان رضوی ” منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر قنبری آمده است:
جناب آقای دکتر رضا قنبری
با سلام و همچنين احترام،
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب جناب‌عالی و همچنين بر اساس پیشنهاد دست يار محترم پژوهش و همچنين فناوری، به موجب این حکم به سمت رئیس پارک علم و همچنين فناوری استان خراسان رضوی منصوب می‌شوید.
امید است که جنابعالی با تعامل مؤثر با مدیریت استان و همچنين دستگاه‌های اجرایی استان در تأمین زیرساخت‌های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري برای توسعۀ پارک و همچنين حل معظلات و مسائل و مشکلات پیش روی شرکت‌ها و همچنين مؤسسات دانش‌بنیان و همچنين مستقر در پارک اقدام فرمائید.
همچنین، ایجاد روابط نظام‌مند، مؤثر و همچنين هدفمند با دانشگاه‌های استان به منظور ایجاد زمینه مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري برای بهره‌گیری دانشگاهیان از ظرفیت‌های پارک علم و همچنين فناوری در تجاری‌سازی دستاوردهای علمی و همچنين پژوهشی را موردنظر خویش قرار دهید.
بدیهی است در این راستا، راهکارهای مؤثر در ارتقای جایگاه پارک به عنوان نقطه کانونی حوزه فناوری و همچنين نوآوری منطقه باید اندیشیده مي شود. مشارکت و همچنين ایفای نقش مؤثر در ارتقای زیست‌بوم نوآوری و همچنين کارآفرینی منطقه و همچنين همراهی و همچنين همکاری با نقش‌آفرینان اصلی این زیست‌بوم و همچنين توجه خاص به توسعه کیفی مؤسسات مستقر در پارک در کنار توسعه کمی و همچنين حل معظلات و مسائل و مشکلات پیش‌روی آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.
از جنابعالی انتظار می رود که ارتقای کمی و همچنين کیفی سرويس ها و خدمات و همچنين حمایت‌های مورد نیاز توسعه کسب و همچنين کار مؤسسات در بازارهای منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای، ملی و همچنين بین‌المللی و همچنين بهره‌گیری از ظرفیت‌های قسمت و بخش خصوصی در توسعه کالبدی پارک، تنوع‌بخشی به منابع مالی مورد نیاز پارک علم و همچنين فناوری و همچنين افزایش نسبت درآمدهای اختصاصی پارک به اعتبارات دولتی را مورد اهتمام ویژه خود و همچنين همکاران محترم در پارک علم و همچنين فناوری استان خراسان رضوی قرار دهید.
ان شاءالله با توکل به خداوند سبحان و همچنين پیروی از آموزه های اسلامی و همچنين مبانی علمی مأموریت ها و همچنين وظایف محوّله را برپایه قوانین، سیاست ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های مصوّب حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين طرح های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی اجرا و همچنين با جلب همکاری دانشگاهیان و همچنين صاحب نظران در مراکز دولتی و همچنين خصوصی حوزۀ فناوری نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و همچنين فناوری ایفا نمایید.
دکتر رضا قنبری دانشیار دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد بوده ودوره کارشناسی ریاضی کاربردی را در دانشگاه فردوسی، و همچنين دوره های کارشناسی ارشد و همچنين دکتری ریاضی کاربردی را در دانشگاه صنعتی شریف گذرانده است.
وی استاد برگزیده دانشگاه فردوسی مشهد در سال شمسي ۱۳۹۲ بوده و همچنين تا کنون ۴۵ مقاله در مجلات و همچنين نشریات و همچنين ۲۵ مقاله در مجامع و همچنين کنفرانس های معتبر داخلی و همچنين بین المللی ارائه کرده است.
از سوابق اجرایی وی می قدرت به دست يار آموزشی – فرهنگی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد از سال شمسي ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۶، دست يار ایجاد و همچنين توسعه واحدهای فناورپارک علم و همچنين فناوری خراسان از سال شمسي ۱۳۹۶ تا کنون و همچنين مشاور و همچنين مدیر[email protected] شرکت دانش بنیان بهپویان از سال شمسي ۱۳۹۲ تا کنون اشاره کرد.
همچنین وزیر علوم در نامه جداگانه ای ازخدمات دکترسید حسن علم الهدایی، رئیس سابق پارک علم و همچنين فناوری استان خراسان رضوی، در مدت زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
ر.ب ۴۵

رئیس پارک علم و همچنين فناوری استان خراسان رضوی منصوب شد در تاریخ ۱۰ May 1397 | 5:30 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *