رونمایی از تيم دانشگاه خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) – شریف

رونمایی از تيم دانشگاه خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) – شریف

به نقل از شریف: رونمایی از تيم دانشگاه خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری امروز در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا ) تيم جدید التاسیس دانشگاه را رونمایی کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، تا پیش از این خبرهاي جديد و همچنين نقل از‌های حوزه دانشگاه در تيم‌های فرهنگی و همچنين علمی پیگیری می شد ولي بايد توجه داشت برآورده کننده نیازهای روز این حوزه نبود، از این رو ایده راه‌اندازی تيم دانشگاه در راستای تقویت گفتمان اسلامی- ایرانی، پیشرفت و همچنين تحقق سند چشم انداز و همچنين اسناد بالادستی ضروری به نظر می‌رسید.
بر همین اساس دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری ضمن دیدار با دکتر سید ضیاء هاشمی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) صفحه دانشگاه را در سایت ایرنا رونمایی کرد.
برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی برای افزایش و همچنين تقویت ارتباط با دانشگاه و همچنين مراکز آموزش عالی، انعکاس فعالیت‌ها و همچنين دیدگاه‌های دانشگاهیان و همچنين نخبگان علمی در مورد مسائل مهم کشور، معرفی ظرفیت‌ها و همچنين توانمندی‌های دانشگاه‌ها در حوزه‌های متنوع و گوناگون و مختلف، پوشش جامع، مطلوب و همچنين حرفه‌ای رویدادهای خبری در این عرصه از اهم ماموریت‌های این تيم به شمار می‌رود.
«آموزش و همچنين سنجش»، «اساتید و همچنين نخبگان»، «تشکل های دانشجویی»، «جهاد دانشگاهی»، «دستاوردهای علمی و همچنين پژوهشی»، «موسسات و همچنين مراکز آموزش» شامل مهم‌ترین محورهای مورد توجه در تيم دانشگاه خبرگزاری جمهوری اسلامی است.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

رونمایی از تيم دانشگاه خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در تاریخ ۷ May 1397 | 12:44 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *