سرپرست دانشگاه حضرت معصومه(س) منصوب شد – شریف

سرپرست دانشگاه حضرت معصومه(س) منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: سرپرست دانشگاه حضرت معصومه(س) منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، با صدور حکمی، دکتر ابراهیم عبدی پور را به سمت «سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س)» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر عبدی پور آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت «سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س)» منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب همه اعضای هیات علمی دانشگاه و همچنين بهره بري و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری و همچنين رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، نهایت کوشش و همچنين اهتمام خویش را به کار برید.
دکترابراهیم عبدی پورفرد در سال شمسي ۱۳۴۱ در خانواده ای مذهبی در شهرستان کوهدشت متولد شده است.وی تحصیلات دانشگاهی را در رشته حقوق قضایی در مجتمع آموزش عالی قم وابسته به دانشگاه تهران به انجام رساند و همچنين همزمان تحصیلات حوزوی و همچنين مطالعات خود را در زمینه علوم اسلامی ادامه داد.
در سال شمسي ۱۳۶۹ تحصیلات کارشناسی ارشد را در رشته حقوق خصوصی ادامه داد و همچنين در سال شمسي ۱۳۷۹ موفق به اخذ درجه دکتری تخصصی حقوق خصوصی از دانشکده حقوق دانشگاه تهران شد و همچنين همزمان با آن هم در مباحث درس خارج فقه و همچنين اصول استادان حوزه علمیه قم شرکت کرده و همچنين به تحقیقات خود در فقه و همچنين اصول اسلامی ادامه داد.
وی که از جانبازان عرصه دفاع مقدس است فعالیت شغلی خود را از سال شمسي ۱۳۶۳ در آموزش و همچنين پرورش آغاز کرد و همچنين فعالیت تدریس خود را از سال شمسي ۱۳۷۳ در دانشگاه ها و همچنين مراکزآموزش عالی در مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف ادامه داد.
دکتر عبدی پور که دانشیار دانشکده حقوق دانشگاه قم است راهنمایی بیش از ۱۵۰ پایان نامه کارشناسی ارشد و همچنين ۱۰ رساله دکتری در موضوعات متنوع و گوناگون و مختلف حقوق خصوصی را عهده دار شده است.
وی که سابقه همکاری با قسمت و بخش های تحقیقاتی مراکز متنوع و گوناگون و مختلف را در کارنامه خود دارد، دارای ۸ جلد کتاب و همچنين اثر تالیفی در مباحث حقوق مدنی و همچنين حقوق تجارت است که کتاب حقوق قراردادها در فقه امامیه از آثار مشترک وی با سایر محققان، از برگزیدگان کتاب سال شمسي جمهوری اسلامی ایران است.
وی همچنين و علاوه بر این بیش از ۳۰ مقاله علمی پژوهشی در موضوعات جدید حقوق قراردادها و همچنين تعهدات و همچنين تجارت بین الملل به زبان فارسی و همچنين انگلیسی ارائه کرده است.
وزیرعلوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از سرويس ها و خدمات دکترعلیرضا باقری ثالث، رئیس سابق دانشگاه حضرت معصومه (س) در مدت زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
ر.ب ۴۵

سرپرست دانشگاه حضرت معصومه(س) منصوب شد در تاریخ ۱۰ May 1397 | 5:38 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *