فرآیند زمانی فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاهها /ثبت درخواست متقاضیان:۲۱ شهریور تا ۶ مهرماه – شریف

فرآیند زمانی فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاهها /ثبت درخواست متقاضیان:۲۱ شهریور تا ۶ مهرماه – شریف

به نقل از شریف: فرآیند زمانی فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاهها /ثبت درخواست متقاضیان:۲۱ شهریور تا ۶ مهرماه

براساس جدول زمانی فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاهها و همچنين مراکز آموزش عالی، متقاضیان می توانند از تاریخ ۲۱ شهریور الی ۶ مهرماه نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم طی ابلاغیه ای به دانشگاه ها و همچنين موسسات آموزش عالی جدول زمانی فراخوان جذب اعضای هیات علمی موسسات تابعه این وزارت را اعلام کرد.

در این ابلاغیه از موسسات تابعه خواسته شده است با اعلام نیاز، شرایط اختصاصی هر دانشگاه و همچنين شرایط ویژه پذیرش رشته ها قید مي شود. در صورت امکان هوشمندسازی سامانه برای آن هم شرایط، پیش بینی مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري صورت می گیرد و همچنين در صورتی که امکان فنی آن هم فراهم نباشد شرایط اختصاصی باید به وضوح به اطلاع داوطلبان برسد و همچنين در مراحل غربالگری نباید مواجه با حذف گروهی داوطلبان باشیم.

این ابلاغیه می افزاید:

هر داوطلب به محض ثبت نام از حقوق مکتسبه ثبت نام برخوردار است و همچنين باید شرایط سالم و همچنين عادلانه شرکت وی در رقابت فراهم مي شود و همچنين از هرگونه تضییع حق و همچنين تعیین و همچنين یا محدود کردن دایره انتخاب شوندگان، قبل از بررسی علمی و همچنين سایر صلاحیت ها خودداری مي شود. هرگونه تضییع حق آحاد داوطلبان و همچنين برهم زدن شرایط رقابت عادلانه و همچنين مهندسی حائزین شرایط موجب وزر و همچنين خسارت در دنیا و همچنين آخرت خواهد شد.

همچنین در این فراخوان تاکید شده است فرایندهای جذب از طریق سامانه جامع جذب اعضای هیأت علمی صورت می گیرد و همچنين شایسته است ذی نفعان گرامی و همچنين تمامی مراجع ذیربط، مسائل مرتبط به جذب اعضای هیأت علمی و همچنين مراحل متنوع و گوناگون و مختلف آن هم را صرفاً از طریق این سامانه پی گیری کنند.

فراخوان شهریورماه ۱۳۹۷

ردیف

فرآیند

تاریخ شروع

تاریخ پایان

۱

اعلام نیاز دانشگاه

۱۳۹۷/۵/۲۰

۱۳۹۷/۶/۱۰

۲

بررسی مرکز نظارت

۱۳۹۷/۶/۱۱

۱۳۹۷/۶/۱۴

۳

اعلام نظر مرکز نظارت به دانشگاه ها

۱۳۹۷/۶/۱۷

۱۳۹۷/۶/۲۰

۴

فراخوان عمومی

۱۳۹۷/۶/۲۱

۱۳۹۷/۷/۶

۵

فرآیند رسیدگی دانشگاه

۱۳۹۷/۷/۷

۱۳۹۷/۱۰/۷

۶

فرآیند تأیید نهایی مرکز جذب

۱۳۹۷/۱۰/۸

۱۳۹۷/۱۱/۲۳

 

فرآیند زمانی فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاهها /ثبت درخواست متقاضیان:۲۱ شهریور تا ۶ مهرماه در تاریخ ۲ May 1397 | 4:46 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *