فراخوان طراحی لباس ورزشی و همچنين مدال قهرمانی – شریف

فراخوان طراحی لباس ورزشی و همچنين مدال قهرمانی – شریف

به نقل از شریف: فراخوان طراحی لباس ورزشی و همچنين مدال قهرمانی

فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی با هدف مشارکت بیشتر دانشجویان خلاق و همچنين جامعه دانشگاهی در جهت توسعه کمی و همچنين کیفی ورزش در دانشگاه‌ها، مسابقه طراحی لباس ورزشی و همچنين مدال قهرمانی برگزار می کند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، این فراخوان با هدف ترویج فرهنگ ورزش دانشگاهی ایران به عنوان الگو در سایر کشورها و همچنين تحقق اهداف فدراسیون جهانی ورزش دانشگاهی (FISU) بر اساس استانداردهای ملی می باشد.
ارزش‌های حاکم بر ورزش ملی ایران – هویت، اصالت، فرهنگ و همچنين تمدن دانشجویان و همچنين دانشگاه‌های ایران – شعار فدراسیون جهانی ورزش دانشگاهی (ستارگان امروز، بزرگان و رهبران فردا) – گسترش رویا پردازی دانشجویان از طریق ورزش دانشگاهی و همچنين لوگوی فدراسیون جهانی و همچنين ملی ورزش دانشگاهی شامل شاخص های مورد توجه در طراحی لباس ورزشی و همچنين مدال قهرمانی ورزش دانشگاهی می باشد.
همچنین تمامی طراحی‌ها جهت شرکت در مسابقه باید با تکیه بر الگوهای ملی کشور باشد. طرح‌های کاربردی و همچنين برتر توسط تيم داوران و همچنين مهندسين و متخصصين فدراسیون ملی ورزش دانشگاهی انتخاب و همچنين به نفرات اول تا سوم جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.
اشخاص باید طرح خود را در قالب یک پروپوزال و همچنين با توجیه فنی، ارزشی و همچنين عملکردی ارائه دهند. هر هنرمند می‌تواند به صورت مجزا برای طراحی مدال و همچنين لباس (بانوان و همچنين آقایان) تا ۲ اثر همراه با شناسنامه کامل اثر ارائه دهد.
علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را بر اساس شاخص‌های تعیین شده تا تاریخ ۱۵ /۰۷/۱۳۹۷ به آدرس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی جمهوری اسلامی ایران ارسال کنند.
فرم مشخصات طرح ها در سایت فدراسیون به آدرس www.iusf.ir و همچنين فایل pdf زیر قرار دارد.
http://t.me/nusfiran
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

فراخوان طراحی لباس ورزشی و همچنين مدال قهرمانی در تاریخ ۲۱ May 1397 | 3:13 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *