مدیریت سبز بستری برای توسعه فعالیت شرکت‌های حوزه تولید انرژی است – شریف

مدیریت سبز بستری برای توسعه فعالیت شرکت‌های حوزه تولید انرژی است – شریف

به نقل از شریف: مدیریت سبز بستری برای توسعه فعالیت شرکت‌های حوزه تولید انرژی است

دکتر مسعود برومند،دست يار پژوهش و همچنين فناوری وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری توجه به مدیریت سبز را بستری برای توسعه فعالیت شرکت‌های حوزه انرژی دانست و همچنين گفت: توسعه این فضا موجب رونق کسب و همچنين کار در این شرکت‌ها خواهد شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر برومند امروزدوشنبه در همایش و همچنين نمایشگاه پارک‌های علم و همچنين فناوری در حوزه مدیریت سبز با تاکید بر ضرورت مدیریت سبز در کشور اظهار داشت: مدیریت سبز تنها خرید چندین پنل فتوولتائیک نیست و همچنين نیاز به فناوری‌های دیگر است که در این زمینه باید به هر قیمت با مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک‌های علم و همچنين فناوری اقدام به تولید برق مورد نیاز در کشور کنیم.
دست يار پژوهش و همچنين فناوری وزارت علوم با اشاره به وضعیت کنونی اقتصاد کشور گفت: در چنین شرایطی شرکت‌های دانش‌بنیان بیش از هر نهاد دیگری در شرایط سخت‌تری قرار دارند که ما باید فضا را برای توسعه کسب و همچنين کارهای آن هم‌ها فراهم کنیم.
وی افزود: امروزه ما بیش از هر زمان دیگری نیازمند اتحاد و همچنين همدلی هستیم و همچنين وظیفه ما است که کمک کنیم تا شرکت‌های دانش بنیان بتوانند در چارچوب‌های قانونی فعالیت خود را اجرایی کنند.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

مدیریت سبز بستری برای توسعه فعالیت شرکت‌های حوزه تولید انرژی است در تاریخ ۸ May 1397 | 4:46 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *