میزان اعتقادات دینی دانشجویان از میانگین جامعه بالاتر است – شریف

میزان اعتقادات دینی دانشجویان از میانگین جامعه بالاتر است – شریف

به نقل از شریف: میزان اعتقادات دینی دانشجویان از میانگین جامعه بالاتر است

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناری تاکید کرد: براساس پژوهش های علمی انجام شده ، میزان اعتقادات دینی و همچنين احساس تعلق دانشجویان به هویت انقلابی و همچنين ملی از میانگین جامعه بالاتر است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی در آیین تجلیل از دست اندرکاران برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی «راهیان نور، کنگره ملی شهدا و همچنين اربعین دانشگاهیان» اظهار داشت: بر اساس نظرسنجی های گرفته شده، میزان اعتقادات دینی و همچنين احساس تعلق دانشجویان به هویت انقلابی و همچنين ملی از میانگین جامعه بالاتر است که این امر نشان دهنده توفیق برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی و همچنين معنوی دانشگاه ها در دست یابی به اهداف است.

دکتر غلامی با قدردانی از دست اندرکاران و همچنين عوامل اجرایی برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی، «راهیان نور، کنگره ملی شهدا و همچنين اربعین دانشگاهیان» گفت: این برنامه جذاب و جالب و خوب ها از شاخص ترین برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی دانشگاه ها خواهند بود و همچنين باید با حمایت بیشتر تداوم یابند.

وی افزود: در هرسال نسبت به سال شمسي قبل آن هم، عظمت و همچنين شکوه این برنامه جذاب و جالب و خوب ها بیشتر شده و همچنين اثرگذاری آنها بیشتر ديدن می مي شود.

وزیر علوم با اشاره به افزایش داوطلبان حضور در اردوهای راهیان نور علیرغم فاصله زمانی با سال شمسي های دفاع مقدس گفت: با توجه به برنامه جذاب و جالب و خوب های تحصیلی دانشگاه ها فرصت کمی برای اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی مانند راهیان نور وجود دارد و همچنين این برنامه جذاب و جالب و خوب مهم در یک زمان فشرده و همچنين با آن هم عظمت برگزار می مي شود که قابل تحسین است.

دکتر غلامی، انتقال پیام امام و پيشوا (ره)، شهدا و همچنين رهنمودهای مقام معظم رهبری به دانشجویان را از آثار برنامه جذاب و جالب و خوب راهیان نور دانسته و همچنين آن هم را «بسیار ارزشمند» توصیف کرد.

وی، با قدردانی از حمایت ها و همچنين پشتیبانی های دانشگاه های کشور بویژه دانشگاه های غرب و همچنين جنوب کشور در برنامه جذاب و جالب و خوب های راهیان نور و همچنين اربعین دانشگاهیان گفت: خدمت به شرکت کنندگان در این برنامه جذاب و جالب و خوب ها مثل خدمت به زائران اماکن مقدسه ارزشمند است.

تاکید دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزیر علوم بر برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های دقیق و همچنين کارشناسی در برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی

دکتر غلامرضا غفاری، دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم نیز در این آیین گفت: عوامل اجرایی زیادی در فرآیند برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی «راهیان نور، کنگره ملی شهدا و همچنين اربعین دانشگاهیان» زحمت کشیده اند و همچنين جلسه تجلیل امروز نمادین بوده و همچنين تنها و فقط از تعداد محدودی از این اشخاص تجلیل می مي شود.

وی با قدردانی از سرويس ها و خدمات دانشگاه ها، نهاد بسیج دانشجویی و همچنين سایر دستگاه های اجرایی در برگزاری کنگره شهدای دانشجو، راهیان نور و همچنين اربعین، بر ضرورت برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های دقیق و همچنين کارشناسی شده برای برگزاری بهتر از قبل این برنامه جذاب و جالب و خوب ها تاکید کرد.

قدردانی سردار فضلی از حمایت های مجموعه وزارت علوم از پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی

سردار علی فضلی، رئیس دانشگاه افسری و همچنين تربیت پاسداری امام و پيشوا حسین (ع) در این آیین اظهار داشت: برنامه جذاب و جالب و خوب های «راهیان نور، کنگره ملی شهدا و همچنين اربعیین دانشگاهیان» در راستای تعمیق ارزش های انقلاب اسلامی خواهند بود و همچنين باید برای توسعه کمی و همچنين کیفی آنها تلاش کنیم.

وی برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های «راهیان نور، کنگره ملی شهدا و همچنين اربعیین دانشگاهیان» را یک فرصت طلایی برای خدمت معنوی به دانشجویان و همچنين نسل جوون کشور دانسته و همچنين از دکتر هاشمی، سرپرست سابق وزارت علوم و همچنين دکتر غلامی، وزیر علوم برای حمایت از این برنامه جذاب و جالب و خوب ها قدردانی کرد.

سردار فضلی در ادامه، آمادگی دانشگاه افسری و همچنين تربیت پاسداری امام و پيشوا حسین (ع) را برای اعزام ۵۰۰۰ راوی و همچنين ۵۰۰۰ استاد و همچنين دانشجوی این دانشگاه در قالب راوی و همچنين خادم به اردوهای راهیان نور اعلام کرد و همچنين گفت: تلاش می کنیم تا این برنامه جذاب و جالب و خوب با کیفیت بهتری انجام مي شود.

وی همچنین از سرويس ها و خدمات و همچنين حمایت های وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين روسای دانشگاه های سراسر کشور در پاسداشت از ارزش های انقلاب اسلامی قدردانی کرد.

در ادامه این نشست، دکتر سید ضیاء هاشمی، سرپرست سابق وزارت علوم و همچنين مدیرعامل خبرگزاری ایرنا گفت: برنامه جذاب و جالب و خوب راهیان نور در راستای توسعه فرهنگ ایثار و همچنين فداکاری، همدلی و همچنين وحدت جامعه است و همچنين باید تقویت مي شود.

وی با قدردانی از زحمات تمامی عوامل اجرایی این برنامه جذاب و جالب و خوب گفت: باید به گونه ای فعالیت کنیم که حداقل سالانه ۱۰ قسمت و بخش به جمعیت اعزامی به اردوهای راهیان نور اضافه مي شود.

دکتر هاشمی برضرورت آسیب شناسی مستمر برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع و گوناگون و مختلف فرهنگی، شامل اردوهای راهیان نور دانشجویی در کشور تاکید کرد و همچنين گفت: پایش و همچنين ارزیابی های مستمر این برنامه جذاب و جالب و خوب ها باعث اشاعه و همچنين ترویج بهتر فرهنگ راهیان نور به عنوان نماد فذاکاری، اخوت، وحدت و همچنين الفت که نیاز امروز جامعه ما است خواهد شد.

دکتر نیک روش، رئیس نهاد بسیج دانشجویی نیز «راهیان نور، کنگره ملی شهدا و همچنين اربعیین دانشگاهیان» را در راستای توجه به روح تربیتی نهاد دانشگاه و همچنين نقش آن هم در تعالی معنوی دانشجویان دانسته و همچنين گفت: این برنامه جذاب و جالب و خوب ها در راستای توجه به فرمایش امام و پيشوا خمینی (ره) و همچنين مقام معظم رهبری در خصوص نقش انسان سازی دانشگاه است.

درادامه این مراسم وبا حضور وزیر علوم، از دکتر سید ضیا هاشمی، سرپرست سابق وزارت علوم و همچنين مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به دلیل فعالیت موثر در سه حوزه کنگره ملی شهدای دانشجو، اربعین دانشگاهیان و همچنين راهیان نور دانشجویی تقدیر شد.

همچنین سردار علی فضلی، فرمانده دانشگاه افسری و همچنين تربیت پاسداری امام و پيشوا حسین (ع)، دکتر پورمحمدی رئیس دانشگاه تبریز، دکتر کدخدازاده دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، علی بهرامی مسئول دبیرخانه قرارگاه ملی شهید علم الهدی و همچنين ستاد اربعین دانشگاهیان، هادی قاسمی مسئول بسیج دانشجویی تهران، سهیل علی پوردانشجوی دانشگاه علامه طباطبایی و همچنين محمد افشاری دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات تهران به دلیل حضور فعال در برنامه جذاب و جالب و خوب های راهیان نور دانشجویی و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنين اجرای این اردوها مورد تقدیر قرار گرفتند.

همچنین از دکتر سلیمی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی، دکتر علی اکبری رئیس دانشگاه ایلام، سردار سرتیپ دوم دکتر کریمی جانشین رئیس نهاد وظیفه عمومی و همچنين سعید لشکری دانشجوی دانشگاه تهران و همچنين پژوهشگر نمونه اربعین در قسمت و بخش برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنين فعالیت در برگزاری اربعین دانشگاهیان تجلیل شد.

تقدیراز دکتر وجدانی نیا دبیر اجرایی کنگره ملی شهدای دانشجو، دکتر معتمدی مدیرکل فرهنگی و همچنين اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد، روشن دل مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی استان خراسان رضوی، کمیجانی مسئول دبیرخانه کنگره ملی شهدای دانشجو، مهندس برفرازی دست يار مدیرکل فرهنگی و همچنين اجتماعی دانشگاه فردوسی و همچنين نماینده خانواده مرحوم دکتر برنج کوب دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی سابق دانشگاه صنعتی اصفهان به دلیل فعالیت موثر در برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنين اجرای کنگره ملی شهدای دانشجو شامل قسمت و بخش های پایانی این مراسم بود.

م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵

میزان اعتقادات دینی دانشجویان از میانگین جامعه بالاتر است در تاریخ ۱۶ May 1397 | 5:38 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *