نیروی انسانی، پهناور و بزرگ ترین و همچنين اثرگذارترین نیرو در هر کشوری محسوب می مي شود – شریف

نیروی انسانی، پهناور و بزرگ ترین و همچنين اثرگذارترین نیرو در هر کشوری محسوب می مي شود – شریف

به نقل از شریف: نیروی انسانی، پهناور و بزرگ ترین و همچنين اثرگذارترین نیرو در هر کشوری محسوب می مي شود

دکتر اباصلت خراسانی، مدیر کل مسائل اداری و همچنين پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در نشست تبیین و همچنين تشریح شیوه نامه بررسی و همچنين محاسبه سوابق کارکنان حکومت و همچنين سند راهبردی سرويس ها و خدمات رسانی به رزمندگان گفت: نیروی انسانی، پهناور و بزرگ ترین و همچنين اثرگذارترین نیرو در هر کشوری محسوب می مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر خراسانی در این نشست با بیان اینکه نیروی انسانی به عنوان یک سرمایه اصلی، کشورها را از یکدیگر متمایز می کند، اظهار داشت: ارزش نیروی انسانی در هر کشوری به خصوص دررشد و همچنين توسعه کشورها، بالاتر از مواردی همچون امکانات مالی، تجهیزات و همچنين فضاهای فیزیکی است.
وی با بیان اینکه در بررسی های انجام شده در ۲۰ سال شمسي اخیر، منابع انسانی از چهار زیر سیستم جذب، نگهداری، آموزش و همچنين کارکرد برخوردار بوده است، گفت: هم اکنون این زیر سیستم های منابع انسانی به ۱۸ شاخص رسیده است.
مدیرکل اموراداری و همچنين پشتیبانی وزارت علوم با بیان اینکه نشست های متعددی برای جبران سرويس ها و خدمات کارکنان در مواردی همچون حقوق و همچنين دستمزد، جذب، نگهداری، پاداش و همچنين ارزیابی عملکرد برگزار شده است، گفت: این نشست برای بررسی راه کارهایی است تا جبران مادی و همچنين معنوی کارکنانی که امنیت امروز ما در کشور، حاصل تلاش ها و همچنين پیکار آنان در دوران هشت سال شمسي دفاع مقدس بوده، به بهترین نحو ممکن لحاظ مي شود.
وی با اظهار امیدواری از اینکه در کارگروهای مرتبط با کارکنان رزمنده موارد مناسبی برای این بزرگواران لحاظ مي شود، گفت: قوانین بالا دستی این امکان را می دهد تا به نحوی عمل کنیم که زحمات افرادی که بر گردن همه ما دین دارند و همچنين ما مدیون تلاش های ارزنده آنان هستیم، تا مقدار و اندازه ای جبران مي شود.
سرهنگ پاسدارحیدر بابا احمدی دست يار نیروی انسانی نهاد بسیج مستضعفین با تقدیر از سرويس ها و خدمات اداره کل مسائل اداری وزارت علوم به موضوع نشست “سند راهبردی سرويس ها و خدمات رسانی به رزمندگان” که مصوبه هیات وزیران در سال شمسي ۱۳۹۴ بود اشاره کرد و همچنين گفت: متعاقب ابلاغ این مصوبه، دستورالعمل مربوطه از سوی ستاد کل نیروهای مسلح تهیه و همچنين ابلاغ شد.
وی با ارائه گزارشی در خصوص انجام سرويس ها و خدمات و همچنين احتساب سنوات کارکنان بسیجی وزارت منزل و خانه ها، نهاد ها و همچنين ادارات دولتی گفت: این موضوع از اسفند ۱۳۹۵ آغاز شده و همچنين تا پایان تیرماه ۱۳۹۷ ادامه داشته است.
در ادامه این نشست نمایندگان کارکنان بسیجی نهاد ها و همچنين ادارات وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری به ارائه دیدگاه ها و همچنين نظرات خود در خصوص”سند راهبردی سرويس ها و خدمات رسانی به رزمندگان” پرداختند.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

نیروی انسانی، پهناور و بزرگ ترین و همچنين اثرگذارترین نیرو در هر کشوری محسوب می مي شود در تاریخ ۱۰ May 1397 | 2:57 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *