هشتمین نشست هیئت‌های استانی نظارت، ارزیابی و همچنين تضمین کیفیت برگزار می‌مي شود – شریف

هشتمین نشست هیئت‌های استانی نظارت، ارزیابی و همچنين تضمین کیفیت برگزار می‌مي شود – شریف

به نقل از شریف: هشتمین نشست هیئت‌های استانی نظارت، ارزیابی و همچنين تضمین کیفیت برگزار می‌مي شود

هشتمین نشست هیئت‌های استانی نظارت، ارزیابی و همچنين تضمین کیفیت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، ۱۴ و همچنين ۱۵ شهریور ماه به میزبانی پژوهشگاه شیمی و همچنين مهندسی شیمی برگزار می‌مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، بر اساس برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی‌های گرفته شده توسط مرکز ناتک، این نشست با حضور دبیران، کارشناسان و همچنين اعضای هیئت‌های استانی با رویکرد ارائه روش‮ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‮های مناسب برای نظارت و همچنين ارزیابی در زیرنظام‌های آموزش عالی در حوزه‮های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و همچنين اجتماعی برگزار می‌مي شود.
تبیین فرآیندهای نظارت و همچنين ارزیابی سند برنامه جذاب و جالب و خوب جامع و همچنين راهبردی موسسات آموزش عالی، ارائه روش‮ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‮های موفق دبیران و همچنين کارشناسان هیئت‮های استانی درخصوص نحوۀ نظارت و همچنين ارزیابی زیرنظام‌های آموزش عالی، هم‌اندیشی درخصوص مسائل و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات هیئت‮های نظارت، ارزیابی و همچنين تضمین کیفیت استانی و همچنين اعلام نتایج ارزیابی عملکرد هیئت‮های استانی شامل اهداف برگزاری هشتمین نشست هیئت‌های استانی است.
همچنین در راستای افزایش سرعت اطلاع‌رسانی و همچنين مستندسازی فعالیت‌ها، صفحه “روزشمار هشتمین نشست هیئت‌های استانی ناتک” نیز در سایت این مرکز به آدرس الکترونیکی https://nezarat.msrt.ir راه‌اندازی شده است.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

هشتمین نشست هیئت‌های استانی نظارت، ارزیابی و همچنين تضمین کیفیت برگزار می‌مي شود در تاریخ ۲۹ May 1397 | 11:00 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *