وزارت ورزش و همچنين جوانان از برگزاری چنین رویدادهایی حمایت و همچنين استقبال می کند – شریف

وزارت ورزش و همچنين جوانان از برگزاری چنین رویدادهایی حمایت و همچنين استقبال می کند – شریف

به نقل از شریف: وزارت ورزش و همچنين جوانان از برگزاری چنین رویدادهایی حمایت و همچنين استقبال می کند

دکتر فریبا محمدیان، دست يار وزیر ورزش و همچنين جوانان در آیین اختتامیه المپیاد ورزشی دانشجویان دختر گفت : وزارت ورزش و همچنين جوانان از برگزاری چنین رویدادهایی حمایت و همچنين استقبال می کند و همچنين در این خصوص راهکارهایی نیز جهت بهبود فضاهای ورزشی بانوان در گفتگو با مسئولان ورزش دانشجویی ارائه شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شیراز، دکتر محمدیان، با تشکر از دانشگاه شیراز به خاطر میزبانی این رویداد ورزشی، اظهار داشت: به صورت مستقیم با دانشجویان ورزشکار در مورد نحوه برگزاری المپیاد صحبت کردم، خوشبختاته دانشگاه شیراز توانسته رضایت حداکثری را در این المپیاد نصیب خود کند.
دکترامینی، ناظر فنی المپیاد فرهنگی ورزشی دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده دانشجوی کشور نیز گفت: این دوره از المپیاد با حضور شرکت کنندگانی از ۹۰ دانشگاه در یازده رشته برگزار شد که میزبانی بسیار خوب و همچنين کادر فنی قوی، از ویژگی‌های بارز این المپیاد بود.
وی با اشاره به اضافه شدن رشته‌های کاراته، شطرنج، هندبال و همچنين تیراندازی به این دوره از المپیاد، گفت: در این المپیاد از همه فرآیندهای حاضر، ارزیابی شد و همچنين رضایت مندی ۸۴ درصدی را در پی داشت.
ناظر فنی المپیاد دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده دانشجو با اشاره به حضور بازیکنان ورزشکار در سوپر لیگ و همچنين لیگ‌های برتر رشته‌های والیبال، بسکتبال و همچنين هندبال گفت: حضور این بازیکنان سبب بالا رفتن سطح فنی المپیاد شد.
وی با بیان این که در سال شمسي‌های قبل مدال‌های رشته تکواندو توسط ۳ دانشگاه کسب می‌شد، خاطر نشان کرد: امسال مدال‌های این رشته بین ورزشکاران ۷ دانشگاه توزیع شد و همچنين بازیکنان ملی پوش از جديد و تو و تازه کاران این رشته شکست خوردند که نشان از رقابت تنگاتنگ در این رشته بود.
به گفته ناظر فنی المپیاد دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده دانشجو در رشته دو و همچنين میدانی، همچنين و علاوه به توزیع مدال‌ها بین دانشگاه‌های متنوع و گوناگون و مختلف نسبت به دوره‌های قبل، سمیه نطقی مقدم از دانشگاه بیرجند با کسب دو مدال طلا خوش درخشید و همچنين ستاره این مسابقات شد.
وی گفت: درخشش دانشجوی روشن دل دانشگاه یزد در مسابقات شطرنج انفرادی، نشان از توانمندی دانشجویان و همچنين صرف فعل ”خواستن توانستن است” بود.
وی، پخش زنده مسابقات چهاردهمین دوره المپیاد دانشجویان دختر در دنیا برای اولین بار و همچنين قرار گرفتن در رنکینگ جهانی را ازبخش های این دوره از المپیاد بیان کرد.
دکترامینی به جابه جایی رکورد تیراندازی اشاره کرد و همچنين گفت: حضور سه شرکت کننده توانمند از دانشگاه‌های بوعلی سینا، علامه طباطبایی و همچنين بیرجند و همچنين دو قهرمان جهان از الزهرا بر کیفیت این مسابقات افزود.
وی حضور دانشگاه‌ها در رشته کاراته را حداکثری بیان کرد و همچنين گفنت: برای نخستین بار از سیستم ویدئو چک بهره بري و استفاده شد همچنین ۸ بازیکن ملی پوش و همچنين ۲۰ سوپری لیگی در این رشته حضور داشتند.
دکتر امینی با اشاره به بهبود رکورد در ۱۲ ماده رشته شنا گفت: همچنین برای نخستین بار با هدف ایجاد انگیزه در بین دانشجویان، یک دوره مسابقه نجات غریق در این رشته برگزار شد.
در پایان، مراسم اهدای جوایز و همچنين مدال‌ها به تیم‌های برگزیده، صورت گرفت.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

وزارت ورزش و همچنين جوانان از برگزاری چنین رویدادهایی حمایت و همچنين استقبال می کند در تاریخ ۶ May 1397 | 1:14 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *