چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر کشور به پایان رسید – شریف

چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر کشور به پایان رسید – شریف

به نقل از شریف: چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر کشور به پایان رسید

چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر کشور با قهرمانی دانشگاه تهران به کسب و کار خود پایان داد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شیراز، دبیرکل اجرایی المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر و همچنين مدیر تربیت بدنی دانشگاه شیراز گفت: پهناور و بزرگ ترین رویداد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر کشور بعد از ۸ روز رقابت حدود ۲ هزار دانشجوی دختر، در یازده رشته ورزشی، در دانشگاه شیراز به پایان رسید.
دکتر فرهاد دریانوش افزود: در این المپیاد ورزشی تیم دانشگاه تهران صدرنشین شد، دانشگاه فردوسی مشهد در جایگاه دوم ایستاد، دانشگاه شهید بهشتی سوم شد، فنی حرفه ای خراسان رضوی به مقام چهارم رسید و همچنين دانشگاه الزهرا جایگاه پنجم را از آن هم خود کرد و همچنين دانشگاه شیراز به جایگاه ششم اکتفا کرد.
دبیرکل اجرایی المپیاد ادامه داد: ورزشکاران حاضر در این المپیاد، نماینده ۹۰ دانشگاه کشور بودند که در پایان المپیاد، نمایندگان دانشگاه تهران، با کسب بیشترین مدال و همچنين امتیاز عنوان برترین تیم را به خود اختصاص دادند.
دکتر دریانوش، با اشاره به برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنين مسابقات فرهنگی برگزار شده در این المپیاد، حضور دانشجویان سراسر کشور در شیراز را فرصتی مناسب برای معرفی فرهنگ، هنر و همچنين جاذبه های گردشگری شیراز و همچنين استان فارس توصیف کرد.
دانشگاه شیراز از دهم تا نوزدهم مرداد ماه امسال نیز میزبان پسران جوان دانشجوی کشور برای برگزاری المپیاد فرهنگی ورزشی پسران جوان خواهد بود.
ر.ب ۴۵

چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر کشور به پایان رسید در تاریخ ۶ May 1397 | 1:17 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *