۲۳ هزار و همچنين ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور فعال خواهند بود/۳۰۰ هزار کارو بار يا کسب و کار يا همان شغل مستقیم در این شرکت‌ها ایجاد شده است – شریف

۲۳ هزار و همچنين ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور فعال خواهند بود/۳۰۰ هزار کارو بار يا کسب و کار يا همان شغل مستقیم در این شرکت‌ها ایجاد شده است – شریف

به نقل از شریف: ۲۳ هزار و همچنين ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور فعال خواهند بود/۳۰۰ هزار کارو بار يا کسب و کار يا همان شغل مستقیم در این شرکت‌ها ایجاد شده است

دکتر سورنا ستاری دست يار علمی و همچنين فناوری رئیس جمهور در حاشیه بازدید از شرکت‌های دانش بنیان کرمانشاه که با حضور استاندار کرمانشاه صورت گرفت، اظهار داشت: تعداد ۲۳ هزار و همچنين ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور فعال خواهند بود و همچنين ۳۰۰ هزار کارو بار يا کسب و کار يا همان شغل مستقیم در این شرکت‌ها ایجاد شده است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و همچنين فناوری کرمانشاه، دکتر ستاری در این بازدید با بیان اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان امروز به سیستم جدید کارآفرینی تبدیل شده و همچنين نسل جدیدی از کارآفرینی توسط این شرکت‌ها به اقتصاد کشور تزریق می‌مي شود، اظهار داشت: این روند، اقتصاد پایدار را تا سال شمسي‌ها حفظ می‌کند و همچنين فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان باید به عنوان فرهنگ کارآفرینی در کشور تقویت مي شود.
وی با بیان اینکه وام و همچنين تسهیلات گزینه مناسبی برای تقویت این شرکت ها نیست چرا که در بازپرداخت اقساط آن هم با مشکل مواجهه می مي شود تصریح کرد: شرکت های دانش بنیان به دلیل نوپا بودن باید از حمایت صندوق های ریسک پذیر بهره مند شوند.
دکتر ستاری عنوان کرد: امسال برنامه جذاب و جالب و خوب گسترده ای در حوزه شتاب دهنده‌ها داریم و همچنين امیدواریم از این طریق کارو بار يا کسب و کار يا همان شغل و همچنين دخل و درآمد برای دانش آموختگان دانشگاهی فراهم کنیم.
وی با بیان اینکه پارک علم و همچنين فناوری وابسته به مجموعه جهاد دانشگاهی یکی از نقاط کلیدی استان کرمانشاه است، خاطرنشان کرد: حمایت‌های ویژه مهندس بازوند استاندار کرمانشاه اتفاقات امیدآفرینی را در حوزه دانش بنیان کرمانشاه رقم زده است.
بازدید از شرکت دانش بنیان پارت خودرو بیستون، مرحله اول مرکز نوآوری و همچنين انبوه سازی فناوری کرمانشاه، مرکز شتاب دهنده فناوری تیک از قسمت و بخش های وابسته به پارک علم و همچنين فناوری کرمانشاه و همچنين شرکت در جلسه شورای اداری این استان از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های سفر یک روزه دست يار علمی و همچنين فناوری رییس جمهوری به کرمانشاه بود.
ل.م ۵۴/ ر.ب ۴۵

۲۳ هزار و همچنين ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور فعال خواهند بود/۳۰۰ هزار کارو بار يا کسب و کار يا همان شغل مستقیم در این شرکت‌ها ایجاد شده است در تاریخ ۲۴ May 1397 | 4:50 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *