آموزش تجربه و مهارت بالا های نرم باید در اولویت دانشگاه ها قرار گیرد – شریف

آموزش تجربه و مهارت بالا های نرم باید در اولویت دانشگاه ها قرار گیرد – شریف

به نقل از شریف: آموزش تجربه و مهارت بالا های نرم باید در اولویت دانشگاه ها قرار گیرد

دست يار وزیر تعاون، کار و همچنين رفاه اجتماعی و همچنين رئیس نهاد فنی و همچنين حرفه ای کشور گفت: همچنين و علاوه بر تجربه و مهارت بالا افزایی و همچنين ارتقای قدرت اشتغال، دانشگاه های کشور باید آموزش تجربه و مهارت بالا نرم را در اولویت قرار دهند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکترسلیمان پاک سرشت ظهر امروز در اجلاس معاونان آموزشی و همچنين تحصیلات تکمیلی دانشگاه های سراسر کشور اظهار داشت: تحول نظام بازار و همچنين کسب و همچنين کار به قدری باشتاب در حرکت است که دانشگاه ها به این تغییرات نمی رسند‌.
وی با قدردانی از طرح تجربه و مهارت بالا افزایی و همچنين اشتغال وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری تاکید کرد: بخشی از سرمایه گذاری های این وزارت خانه باید به سمت آموزش تجربه و مهارت بالا های نرم هدایت مي شود‌.
رئیس نهاد فنی و همچنين حرفه ای کشور گفت: دانش آموختگان دانشگاهی باید قدرت پایداری و همچنين تحمل شرایط متغیر جامعه را داشته باشند.
وی تاکید کرد: آموزش این تجربه و مهارت بالا ها در قالب تجربه و مهارت بالا های نرم در کنار تجربه و مهارت بالا افزایی بسیار ضروری است.
دکترپاک سرشت با اشاره به اثر بخشی دانشگاه ها در مسائل اجتماعی گفت: نه تنها در زمینه اشتغال بلکه در مسایل اقتصادی، سیاسی و همچنين فرهنگی نیز دانشگاه ها تاثیر گذار خواهند بود.
دست يار وزیر تعاون، کار و همچنين رفاه اجتماعی با اشاره به نفوذ و همچنين اثرگذاری فضاهای مجازی در جامعه افزود: دانشگاه ها و همچنين مراکز آموزش عالی در زمینه بالا بردن قدرت پایداری و همچنين تحمل اجتماعی شهروندان و مردم شهر باید برنامه جذاب و جالب و خوب داشته باشند.
دکترپاک سرشت خاطرنشان کرد: دانشگاه های کشور با اجرای این راهبردها می توانند از یک نهاد آکواریومی و همچنين غیرقابل نفوذ خارج شده و همچنين به کانونی فعال تبدیل مي شود.
پنجاه و همچنين یکمین اجلاس معاونان آموزشی و همچنين تحصیلات تکمیلی دانشگاه های سراسر کشور با محوریت تجربه و مهارت بالا افزایی و همچنين ارتقای قدرت اشتغال پذیری دانشجویان کارشناسی به ریاست وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در دانشگاه بوعلی سینای همدان در حال برگزاری است.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

آموزش تجربه و مهارت بالا های نرم باید در اولویت دانشگاه ها قرار گیرد در تاریخ ۱۰ June 1397 | 8:11 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *