آیین بزرگداشت هفته حکومت و همچنين جشن روز کارمند در وزارت علوم برگزار شد – شریف

آیین بزرگداشت هفته حکومت و همچنين جشن روز کارمند در وزارت علوم برگزار شد – شریف

به نقل از شریف: آیین بزرگداشت هفته حکومت و همچنين جشن روز کارمند در وزارت علوم برگزار شد

به مناسبت بزرگداشت هفته حکومت و همچنين روز کارمند، آیین جشنی با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، معاونان، مدیران و همچنين کارکنان ستاد وزارت علوم برگزار و همچنين از کارمندان نمونه این وزارت خانه تجلیل شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد تقی نظرپور، دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع در این آیین گفت: افزایش سرويس ها و خدمات گردشگری، سیاحتی و همچنين زیارتی برای کارکنان ستاد وزارت علوم از برنامه جذاب و جالب و خوب های اولیه این معاونت در حکومت دوازدهم بود و همچنين در تابستان سال شمسي جاری ۷۰۰ فرد يا شخص از کارکنان از امکانات سفر به مشهد مقدس بهره بري و استفاده کردند.

وی اعطای تسهیلات به تعداد زیادی از کارکنان و همچنين تبدیل وضیعت تعدادی از کارکنان ایثارگر و همچنين پیمانی را دیگر از اقدامات انجام شده در معاونت اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع در ماههای اخیر اعلام کرد.

دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم ابراز امیدواری کرد با اصلاح آیین نامه استخدامی اعضای غیر هیات علمی و همچنين مساعدت نهاد مسائل استخدامی تا پایان سال شمسي جاری تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی را نیز انجام دهیم.

وی انجام فرایند ارزیابی عملکرد و همچنين رتبه بندی کارکنان قرار دادی ستاد وزارت علوم را از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های معاونت اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع در سال شمسي جاری نام برد.

در ادامه این مراسم، دکتر اباصلت خراسانی، مدیرکل مسائل اداری و همچنين پشتیبانی وزارت علوم نیز گفت: سرمایه انسانی، بالاترین دارایی و همچنين ثروت هر سازمانی است و همچنين بر همین اساس وزارت علوم نیز در مجموعه مدیریتی خود توجه ویژه ای به بحث کارکنان دارد.

وی افزود: اداره کل مسائل اداری و همچنين پشتیبانی وزارت علوم در برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های خود در موضوع نیروی انسانی، توانمندسازی کارکنان، چابک سازی و همچنين ارتقای سلامت نظام اداری را در دستور کسب و کار خود قرار داده است.

دکتر خراسانی، ارزیابی عملکرد را یکی از ابزارهای مهم در مدیریت سازمانی دانست و همچنين از اصلاح و همچنين تکمیل فرآیند ارزیابی کارکنان در آینده نزدیک خبر داد.

وی پایش سلامت کارکنان، افزایش برنامه جذاب و جالب و خوب های حوزه گردشگری و همچنين سفر و همچنين پیگیری تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان را از برنامه جذاب و جالب و خوب های آتی اداره کل مسائل اداری و همچنين پشتیبانی وزارت علوم اعلام کرد.

در قسمت و بخش دیگری از این آیین، وزیر علوم با اهداء لوح تقدیر و همچنين هدایا از کارمندان نمونه ستاد وزارت علوم تقدیر کرد. اجرای تيم موسیقی سنتی از دیگر قسمت و بخش های برنامه جذاب و جالب و خوب امروز وزارت علوم در گرامیداشت هفته حکومت و همچنين روز کارمند بود.

م.ع ۶۲/ ع.ع ۵۷

آیین بزرگداشت هفته حکومت و همچنين جشن روز کارمند در وزارت علوم برگزار شد در تاریخ ۴ June 1397 | 4:41 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *