ابزار مدیریت درفعالیت های فرهنگی دانشجویان، گفتگو و همچنين تفاهم است – شریف

ابزار مدیریت درفعالیت های فرهنگی دانشجویان،  گفتگو و همچنين تفاهم است – شریف

به نقل از شریف: ابزار مدیریت درفعالیت های فرهنگی دانشجویان، گفتگو و همچنين تفاهم است

دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزیر علوم گفت: علي رغم حوزه های آموزشی و همچنين پژوهشی که همه مسائل دانشجویی تقریبا پیش بینی شده و همچنين آیین نامه های آن هم روشن است؛ حوزه فرهنگ بطور مستمر در حال تغییر است که این پویایی دانشگاهها را با مسائل جدیدی روبه رو می کند که حل این مسائل تنها و فقط از طریق ابزار گفتگو و همچنين تفاهم امکان پذیر است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامرضا غفاری در نشست روسای دانشگاهها، پژوهشگاهها و همچنين پارک های علم و همچنين فناوری که در دانشگاه علم و همچنين صنعت ایران در حال برگزاری است، اظهار داشت: نیازهای دانشجویان در حوزه فرهنگی و همچنين مطالبات آن هم از مدیریت دانشگاهها، پیوسته روبه افزایش است که جوابگویی آنها نیازمند بهره بري و استفاده از ظرفیت تشکل های دانشجویی و همچنين سایر گروههای مشارکتی دانشجویان است.

وی تاکید کرد: سعه صدر از ضرورت های مدیریت مسائل فرهنگی در دانشگاههاست، و همچنين قطعاً باید مسائل فرهنگی را با دید باز و همچنين در گرفتن مقتضیات دوران دانشجویی بررسی کنیم.

دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزیر علوم بر تشکیل بموقع و همچنين مستمر شورای فرهنگی دانشگاهها و همچنين هیات های نظارت بر تشکل های دانشجویی تاکید کرد و همچنين گفت: در صورتي که شاهد رشد فعالیت های فرهنگی دانشجویی در دانشگاه نباشیم قطعاً تحقق اهداف آموزشی و همچنين پژوهشی نیز با مشکل روبه رو می مي شود.

وی دانشجویان را گروهی دانست که بیشتر از سایر اقشار جامعه با تحولات جدید در مواجهه است و همچنين این خصوصیت می طلبد که کارشناسان و همچنين مدیران حوزه فرهنگ در دانشگاهها از اشخاص با تجربه و همچنين آشنا با نوع مقولات فرهنگی باشند.

دکتر غفاری افزود: در کنار توجه به مطالبات فرهنگی دانشجویان، معاونت های فرهنگی دانشگاهها برنامه جذاب و جالب و خوب های مهمی را تدوین کرده اند و همچنين در دستور کار دارند که تعمیق ارزش های دینی، اخلاقی، انقلابی و همچنين دفاع مقدس در اولویت این برنامه جذاب و جالب و خوب هاست.

م.ع ۱۳۶۰

 

 

 

 

 

 

ابزار مدیریت درفعالیت های فرهنگی دانشجویان، گفتگو و همچنين تفاهم است در تاریخ ۱۹ June 1397 | 6:05 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *