اشتغال و همچنين کارآفرینی دانش آموختگان در گرو برداشته شدن حصارهای بین جامعه و همچنين دانشگاه است – شریف

اشتغال و همچنين کارآفرینی دانش آموختگان در گرو برداشته شدن حصارهای بین جامعه و همچنين دانشگاه است – شریف

به نقل از شریف: اشتغال و همچنين کارآفرینی دانش آموختگان در گرو برداشته شدن حصارهای بین جامعه و همچنين دانشگاه است

دکتریعقوب محمدی فر رئیس دانشگاه بوعلی سینای همدان در اجلاس معاونان آموزشی دانشگاه ها و همچنين مراکزآموزش عالی دراین دانشگاه با تاکید بر تقویت ارتباط دانشگاه و همچنين جامعه و همچنين برداشته شدن حصارهای بین این دو حوزه، گفت: اشتغال و همچنين کارآفرینی دانش آموختگان در گرو برداشته شدن حصارهای بین جامعه و همچنين دانشگاه است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمدی فر با بیان اینکه پردیس‌های دانشگاهی در کشور فاصله‌های بسیاری با جامعه شهری و همچنين شهروندان و مردم شهر دارد که این فاصله‌ها باید از بین برود، اظهار داشت: رشد شتابان آموزش عالی در سال شمسي‌های اخیر و همچنين ناهمگونی اشتغال و همچنين نیاز بازار با تخصص‌های دانش آموختگان از آسیب‌های به وجود آمده است.
رئیس دانشگاه بوعلی سینا گفت: در صورت حذف دیوارهای بین دانشگاه و همچنين جامعه، دانشجویان و همچنين جامعه دانشگاهی احساس مفید بودن می‌کنند.
وی با بیان اینکه در حکومت تدبیر و همچنين امید گام‌هایی برای تحقق این مهم برداشته شده است، گفت: اتاق‌های فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن و همچنين شبکه ملی دانشگاه‌ها در حکومت تدبیر و همچنين امید تشکیل شده و همچنين نتایج خوبی با دنبال داشته است.
پنجاه و همچنين یکمین اجلاس معاونان آموزشی و همچنين تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های سراسر کشور با محوریت تجربه و مهارت بالا افزایی و همچنين ارتقای قدرت اشتغال پذیری دانشجویان کارشناسی به ریاست وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در دانشگاه بوعلی سینای همدان در حال برگزاری است.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

اشتغال و همچنين کارآفرینی دانش آموختگان در گرو برداشته شدن حصارهای بین جامعه و همچنين دانشگاه است در تاریخ ۱۰ June 1397 | 3:04 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *