افتتاح مجتمع خوابگاهی فجر دانشگاه تبریز – شریف

افتتاح مجتمع خوابگاهی فجر دانشگاه تبریز – شریف

به نقل از شریف: افتتاح مجتمع خوابگاهی فجر دانشگاه تبریز

با حضوردکتر عبدالرضا باقری، قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری مجتمع خوابگاهی فجر دانشگاه تبریزبه بهره برداری رسید.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه تبریز، دکتر حسین امامعلی پور، دست يار دانشجویی دانشگاه تبریز با اعلام این خبر گفت: در راستای تجمیع و همچنين متمرکز کردن خوابگاه های دانشجویی در داخل دانشگاه تبریز، صبح امروز و همچنين با حضور قائم مقام وزیر علوم، مجتمع خوابگاهی فجر ویژه دانشجویان پسر این دانشگاه به بهره برداری رسید.
دکتر امامعلی پور، افزود: این مجتمع در زیربنایی به مساحت ۸۳۵۰ متر مربع و همچنين با هزینه ای بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال در ۵ طبقه و همچنين ۲۰۷ اتاق چهار تخته توسط مدیریت مسائل فنی و همچنين نظارت بر طرح های عمرانی ساخته شده است.
دست يار دانشجویی دانشگاه تبریز گفت: در این سرای دانشجویی تمامی اتاق ها به یخچال، آشپزخانه با سیستم کامل پخت و همچنين پز، اتاق مطالعه، تلویزیون و همچنين اینترنت پر سرعت مجهز است.
حضور در آیین تکریم و همچنين معارفه رئیس سابق و همچنين سرپرست دانشگاه تبریز از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در این سفر است.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

افتتاح مجتمع خوابگاهی فجر دانشگاه تبریز در تاریخ ۲۶ June 1397 | 2:54 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *