افزایش همکاری وزارت علوم و همچنين معاونت علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری در حوزه مدیریت سبز – شریف

افزایش همکاری وزارت علوم و همچنين معاونت علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری در حوزه مدیریت سبز – شریف

به نقل از شریف: افزایش همکاری وزارت علوم و همچنين معاونت علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری در حوزه مدیریت سبز

دکترجمشیداسماعیلی، مدیرکل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم ، تحقیقات و همچنين فناوری از افزایش همکاری این وزارت و همچنين معاونت علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری در حوزه مدیریت سبز خبر داد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در نشستی در خصوص توسعه فناوری‌های حوزه مدیریت آب و همچنين پساب در دانشگاه‌ها که با حضور دبیر و همچنين اعضای ستاد توسعه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و همچنين محیط‌زیست در ساختمان معاونت علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، دکتر اسماعیلی با ارایه نقل از اقدامات اجرایی مدیریت سبز وزارت علوم درحوزه ستادی، دانشگاه‌ها و همچنين مراکز آموزش عالی، از معرفی چند پروژه دارای فناوری‌های نوین در حوزه مدیریت آب و همچنين پساب، برای بهره‌مندی از حمایت ستاد مذکور خبر داد که با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان اجرایی خواهند شد.
مدیرکل اداره نظارت بر طرح های عمرانی در ادامه افزود: در این راستا انعقاد تفاهم‌نامه همکاری وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين معاونت علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری در حوزه مدیریت سبز در دستور کار قرار خواهد گرفت.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

افزایش همکاری وزارت علوم و همچنين معاونت علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری در حوزه مدیریت سبز در تاریخ ۴ June 1397 | 9:57 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *