افزایش کانون های فرهنگی و همچنين اجتماعی دانشجویان، ارتقای روحیه کار گروهی و همچنين خلاقیت آنان را موجب می مي شود – شریف

افزایش کانون های فرهنگی و همچنين اجتماعی دانشجویان، ارتقای روحیه کار گروهی و همچنين خلاقیت آنان را موجب می مي شود – شریف

به نقل از شریف: افزایش کانون های فرهنگی و همچنين اجتماعی دانشجویان، ارتقای روحیه کار گروهی و همچنين خلاقیت آنان را موجب می مي شود

دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران صبح امروز در شصت و همچنين دومین گردهمایی معاونان دانشجویی دانشگاه ها و همچنين مراکز آموزش عالی که در دانشگاه تهران در حال برگزاری است، گفت: افزایش کانون های فرهنگی و همچنين اجتماعی و همچنين فعالیت و همچنين مشارکت دانشجویان در این تشکل ها باعث می مي شود که روحیه کار گروهی و همچنين خلاقیت توسط دانشجویان افزایش یابد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این گردهمایی دکتر نیلی احمدآبادی با بیان اینکه، شیوه ارائه سرويس ها و خدمات دانشجویی یکی از مسائلی است که کشور باید در مورد آن هم تصمیم گیری کند، اظهار داشت: در آستانه مهرماه قرار داریم و همچنين مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است که برای آغاز سال شمسي تحصیلی جدید برنامه جذاب و جالب و خوب هایی را پیش بینی کنیم و همچنين این نشست فرصت مغتنمی است به دلیل نقش تعیین کننده ای که حوزه های فرهنگی و همچنين دانشجویی در فعالیت دانشگاه ها دارند، در صورتي که پیش بینی های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري توسط این دو حوزه صورت گیرد دانشگاه ها سال شمسي موفقی را خواهند داشت.

وی با بیان اینکه ما وقت و همچنين سرمایه زیادی را در دانشگاه ها هزینه می کنیم ولی تا مرز مطلوب فاصله زیادی داریم، ادامه داد: با وجود اینکه شاهد فضای با نشاطی در دانشگاه ها بوده و همچنين سرويس ها و خدمات رفاهی خوبی را در قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف ارائه می دهیم، ولي بايد توجه داشت باز هم تاکید می کنم به دلیل ساختار ویژه ای که سرويس ها و خدمات دانشجویی در دانشگاه ها دارد، با مرز مطلوب فاصله زیادی داریم.

دکترنیلی احمدآبادی افزود: سیاست ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ها در دانشگاه ها در تمام حوزه ها باید یکپارچه باشد. ما در دانشگاه تهران نیز تمام سیاست ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب هایمان یکپارچه است.

رئیس دانشگاه تهران تاکید کرد: باید مشارکت دانشجویان در فعالیت دانشگاه ها افزایش یابد و همچنين در این زمینه از شوراهای صنفی دانشجویی باید کمک گرفت.

وی در ادامه به کار تخصصی دانشجویی اشاره کرد و همچنين گفت: ما در دانشگاه تهران سعی کرده ایم از تخصص دانشجویان در کنار کار دانشجویی بهره بري و استفاده کنیم.

ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷

افزایش کانون های فرهنگی و همچنين اجتماعی دانشجویان، ارتقای روحیه کار گروهی و همچنين خلاقیت آنان را موجب می مي شود در تاریخ ۱۳ June 1397 | 2:31 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *