اولین کنفرانس بین المللی بسته بندی ایران – شریف

اولین کنفرانس بین المللی بسته بندی ایران – شریف

به نقل از شریف: اولین کنفرانس بین المللی بسته بندی ایران

اولین کنفرانس بین المللی بسته بندی ایران به همت انجمن علوم و همچنين فناوری بسته بندی ایران با همکاری نهاد پژوهش های علمی و همچنين صنعتی ایران در حمایت از کالای ایرانی ۲۴ و همچنين ۲۵ آذر ماه ۹۷ برگزارمی مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه تربیت مدرس، انجمن علوم و همچنين فناوری بسته بندی ایران با همکاری نهاد پژوهش‌های علمی و همچنين صنعتی ایران با دریافت مجوز برگزاری کنفرانس بین اللملی بسته بندی ایران از وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری نيت و اراده دارد تا با این همایش چند بعدی ضمن معرفی نقش و همچنين تأثیر بسته بندی در معرفی کالای ایرانی و همچنين توسعه صادرات کالا برای مصرف کنندگان داخل و همچنين خارج از کشور اهمیت آن هم را نیز برای مصرف کنندگان کالای ایرانی نسبت به قبل پر رنگ تر کند.

دراین همایش بین المللی سعی خواهد شد موضوع بسته بندی در ابعاد متنوع و گوناگون و مختلف مورد تحلیل و همچنين بررسی قرار گیرد.

بهره بري و استفاده از مقالات علمی روز، دعوت از محققان و همچنين پژوهشگران برای خلق و همچنين ارائه آثار خود در محورهای همایش و همچنين نیز انتخاب فعالان صنعت بسته بندی ازجمله موضوعات مهمی است که می‌تواند این همایش را کاربردی تر کرده تا نقش و همچنين اهمیت بسته بندی در اقتصاد مقاومتی و همچنين اشتغال زایی برای مخاطبان این صنعت گمنام در کشور مهم‌تر جلوه کند. بدین منظور دراین فرصت ایجاد شده از نویسندگان، محققان، صنعتگران و همچنين پژوهشگران دعوت می‌مي شود تا در قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف حضور داشته باشند.

از موضوعات مهم دیگر که در ستاد برگزاری این همایش نقش ایفا می‌کند حضور اعضای مؤثر و همچنين کارآمد از وزارت خانه‌ها، نهاد‌ها و همچنين نهادهای مرتبط با موضوع بسته بندی می‌باشد که در کمیته راهبردی به واسطه میان رشته‌ای بودن بسته بندی گرد هم آمده تا با اتخاذ برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها و همچنين سیاست‌های راهبردی این صنعت را در آینده با توجه به برنامه جذاب و جالب و خوب‌های پنج ساله کشور برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنين نظارت کنند.

مهلت ارسال چکیده مقالات ۳۰ شهریور و همچنين مهلت ارسال کامل مقالات ۳۰ آبان ماه ۹۷ می‌باشد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت http://pc.ispst-pack.ir رفت و آمد و مراجعه کنند.

ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

تاریخ نشر: ۱۰/۶

اولین کنفرانس بین المللی بسته بندی ایران در تاریخ ۱۱ June 1397 | 11:47 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *