بهره برداری از ساختمان جدید آموزشکده فنی و همچنين حرفه ای دارالفنون بجنورد – شریف

بهره برداری از ساختمان جدید آموزشکده فنی و همچنين حرفه ای دارالفنون بجنورد – شریف

به نقل از شریف: بهره برداری از ساختمان جدید آموزشکده فنی و همچنين حرفه ای دارالفنون بجنورد

در هفتمین روز از هفته حکومت و همچنين با حضوردکتر منصورغلامی، وزیر علوم ، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين استاندار خراسان شمالی، ساختمان جدید آموزشکده فنی و همچنين حرفه ای پسران جوان دارالفنون بجنورد بهره برداری شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامی در این آیین با بیان اینکه حمایت جدی از دانشگاه فنی و همچنين حرفه‌ای از اولویت‌های وزارت علوم است، اظهار داشت: باید تلاش مي شود تا دانشگاه و همچنين مراکز فنی و همچنين حرفه‌ای مقدمه وارد شدن دانشجویان به اشتغال باشد تا اهداف این دانشگاه بررسي کننده و پروهشگر شده و همچنين همچنین توجیه قوی داشته باشند که بعداز اتمام تحصیل، اشتغال این دانشجویان به سهولت انجام گیرد.
وزیر علوم دانشکده‌های فنی و همچنين حرفه ای را بسیار ارزشمند توصیف کرد و همچنين گفت: وارد شدن دانشجویان از مراکز فنی و همچنين حرفه ای به بازار اشتغال همچنين و علاوه براینکه مانع از اشتغال آنان نمی‌مي شود، بلکه می‌تواند آثار بسیار خوبی را برای آن هم‌ها داشته باشد.
دکتر غلامی در خصوص دوری دانشکده فنی و همچنين حرفه‌ای بجنورد با مرکز شهرستان و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات مسیر این دانشکده، خاطرنشان کرد: امیدواریم در آینده با حمایت ویژه استاندار محترم آقای خباز، معظلات و مسائل و مشکلات این دانشکده و همچنين به خصوص مسیر آن هم مرتفع مي شود.
ساختمان جدید آموزشکده فنی و همچنين حرفه ای پسران جوان دارالفنون بجنورد با هزینه ۶۷ میلیارد ریال به بهره برداری رسید
وزیر علوم برای افتتاح چند پروژه آموزشی، دانشگاهی و همچنين همچنین نشست با روسای دانشگاه های خراسان شمالی به این استان سفر کرده است.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

بهره برداری از ساختمان جدید آموزشکده فنی و همچنين حرفه ای دارالفنون بجنورد در تاریخ ۸ June 1397 | 7:24 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *