بهره برداری و همچنين آغاز ساخت دو پروژه دانشگاهی دردانشگاه صنعتی قوچان – شریف

بهره برداری و همچنين آغاز ساخت دو پروژه دانشگاهی دردانشگاه صنعتی قوچان – شریف

به نقل از شریف: بهره برداری و همچنين آغاز ساخت دو پروژه دانشگاهی دردانشگاه صنعتی قوچان

در هفتمین روز از هفته حکومت و همچنين با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و همچنين فناوری امروز پنج شنبه دانشکده فنی و همچنين مهندسی و همچنين سلف سرویس دانشگاه صنعتی قوچان افتتاح و همچنين کلنگ زنی شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دانشکده فنی و همچنين مهندسی دانشگاه صنعتی قوچان با زیربنای ۷۶۴۵ مترمربع و همچنين با ۱۴۰ میلیارد ریال اعتبار در مدت ۳۶ ماه و همچنين در چهار طبقه به بهره‌برداری رسید.

این دانشکده با ۳۷ کلاس درس برای ۱۵۰۰ دانشجو، کتابخانه و همچنين سالن مطالعه با مساحت ۳۸۵ مترمربع، سالن جلسات با مساحت ۱۰۰ مترمربع، ۳۰ اتاق برای تيم‌های آموزشی و همچنين استادان و همچنين آمفی تئاتر با گنجایش ۱۳۵ فرد يا شخص باهدف تامین فضای آموزشی و همچنين افزایش سطح کیفی همچنین ارائه سرويس ها و خدمات اموزشی مطابق با استانداردهای وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری افتتاح شد.

همچنین کلنگ احداث ساختمان سلف سرویس دانشگاه صنعتی قوچان با ۱۷۰۰ مترمربع زیربنا و همچنين پیش بینی هزینه ۴۰ میلیارد ریالی در یک طبقه با ظرفیت ۷۰۰ فرد يا شخص توسط دکتر غلامی به زمین زده شد.

از سال شمسي ۹۳ به تا حال با هدف توسعه زیرساخت‌های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري جهت افزایش کیفیت آموزشی و همچنين پژوهشی در دانشگاه صنعتی قوچان اقدامات زیادی گرفته شده است و همچنين فضای آموزشی و همچنين پژوهشی این دانشگاه در چهار سال شمسي قبل از ۸۰۰۰ مترمربع به ۲۰ هزار متر مربع افزایش یافته است و همچنين با ساخت سلف سرویس دانشگاه روند توسعه زیرساخت‌ها ادامه خواهد یافت.

س.س ۵۱/ ر.ب ۴۵

بهره برداری و همچنين آغاز ساخت دو پروژه دانشگاهی دردانشگاه صنعتی قوچان در تاریخ ۸ June 1397 | 5:19 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *