تجارب بازنشستگان چراغ راه مدیران و همچنين کارشناسان جوون است – شریف

تجارب بازنشستگان چراغ راه مدیران و همچنين کارشناسان جوون است – شریف

به نقل از شریف: تجارب بازنشستگان چراغ راه مدیران و همچنين کارشناسان جوون است

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری گفت: بهره بري و استفاده از تجارب گرانبهای بازنشستگان در هر سازمانی مفید و همچنين مهم است و همچنين می تواند چراغ راه مدیران و همچنين کارشناسان جوون در انجام وظایف سازمانی باشد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی در آیین تکریم از بازنشستگان این وزارت که در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد؛ اظهار داشت: نخبگان و همچنين اندیشمندان امروز جامعه در طول تحصیل خود به شکل مستقیم و همچنين غیر مستقیم از سرويس ها و خدمات کارکنان وزارت علوم در سالیان دور یا نزدیک قبل بهره بري و استفاده کرده و همچنين بازنشتگان وزارت علوم در پایه ریزی جامعه تصمیم گیر کشور موثر بوده اند.

وی افزود: علیرغم اینکه بعد از بازنشستگی، ارتباط و رابطه استخدامی وزارت علوم با کارکنان سابق خود قطع شده است ولی این وزارت، بازنشستگان را عضوی از خانواده آموزش عالی می داند و همچنين به همین علت نشست های از قبیل آیین تکریم برگزار می مي شود.

دکتر غلامی گفت: فراهم کردن زمینه تجدبد دیدار دهها فرد يا شخص از همکاران در یک زمان و همچنين مکان واحد، بهره بري و استفاده از تجارب گرانبهای بازنشستگان و همچنين قدردانی از سه دهه خدمت صادقانه در آموزش عالی از اهداف برگزاری این آیین تکریم است.

وزیر علوم با اشاره به اینکه دوران بازنشستگی نیز مثل سایر دوره ها در ادامه مسیر زندگی و همچنين تکامل آن هم است گفت: دوران بازنشستگی این فرصت را می دهد تا اشخاص با حضور در نهاد های شهروندان و مردم شهر نهاد منشا اثر باشند و همچنين بیشتر از ایام اشتغال در جمع خانواده و همچنين بستگان باشند.

در قسمت و بخش پایانی این برنامه جذاب و جالب و خوب، از بازنشستگان یک سال شمسي قبل ستاد وزارت علوم با اهدای لوح و همچنين هدایا از سوی وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری تجلیل شد.

م.ع ۱۳۶۰

 

تجارب بازنشستگان چراغ راه مدیران و همچنين کارشناسان جوون است در تاریخ ۱۷ June 1397 | 8:19 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *