تسهیل شرایط انتقال دانشجویان غیرپزشکی شاغل به تحصیل در خارج از کشور به داخل – شریف

تسهیل شرایط انتقال دانشجویان غیرپزشکی شاغل به تحصیل در خارج از کشور به داخل – شریف

به نقل از شریف: تسهیل شرایط انتقال دانشجویان غیرپزشکی شاغل به تحصیل در خارج از کشور به داخل

از سوی نهاد مسائل دانشجویان اعلام شد؛

با اصلاح آئین نامه انتقال دانشجویان غیرپزشکی شاغل به تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور به داخل کشور، انتقال این دسته از دانشجویان تسهیل شد.

تسهیل شرایط انتقال دانشجویان غیرپزشکی شاغل به تحصیل در خارج از کشور به داخل

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از نهاد مسائل دانشجویان، با توجه به شرایط ارزی کشور و همچنين بنا به دستور وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، با متقاضیان تحصیل در دانشگاه های خارج کشور برای انتقال به داخل کشور مساعدت بیشتری صورت خواهد گرفت.
بنا بر اصلاحیه آئین نامه جدید، متقاضیان انتقال به دانشگاه های داخل در کلیه مقاطع تحصیلی تنها با گذراندن یک ترم تحصیلی در دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در خارج از کشور می توانند درخواست انتقال به دانشگاه های داخل را در سامانه نهاد مسائل دانشجویان ثبت نمایند.
متقاضیان انتقال به دانشگاه های داخل کشور می توانند از طریق پورتال نهاد به نشانی portal.saorg.ir درخواست و همچنين مدارک خود را ارسال کنند.
گفتنی است این تسهیلات صرفا در سال شمسي ۹۷ و همچنين برای دانشجویانی است که قبل از سال شمسي ۹۷ در دانشگاه های خارج از کشور ثبت نام کرده باشند، قابل اجرا می باشد.

تسهیل شرایط انتقال دانشجویان غیرپزشکی شاغل به تحصیل در خارج از کشور به داخل در تاریخ ۱۹ June 1397 | 9:40 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *