تقدیروزیر علوم از دارندگان رتبه‌های برتر آزمون سراسری در قوچان – شریف

تقدیروزیر علوم از دارندگان رتبه‌های برتر آزمون سراسری در قوچان – شریف

به نقل از شریف: تقدیروزیر علوم از دارندگان رتبه‌های برتر آزمون سراسری در قوچان

همزمان با هفته حکومت،دکتر منصورغلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری عصر پنج شنبه در سفر به قوچان از دارندگان رتبه ‌های برتر آزمون سراسری امسال دانشگاه ها در شهرستان قوچان قدردانی کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامی در آخرین روز هفته حکومت بعد از افتتاح دانشکده فنی مهندسی دانشگاه صنعتی قوچان، از دارندگان رتبه های برتر آزمون سراسری امسال دانشگاه ها و همچنين مراکز آموزش عالی این شهرستان تجلیل کرد.
محمد رحیم نوروزیان، دست يار سیاسی، امنیتی و همچنين اجتماعی استاندار خراسان رضوی در این آیین با بیان اینکه نیروی انسانی مهم ترین سرمایه در کشور است که با این پشتوانه می قدرت معظلات و مسائل و مشکلات کشور را رفع کرد، گفت: استان خراسان رضوی در آزمون سراسری امسال دانشگاه ها ۲ رتبه اول در رشته تجربی توسط دانش آموزان قوچان و همچنين تربت حیدریه کسب کرد که امیدواریم این موفقیت ها مسیر پیشرفت را برای این استان باز نموده و همچنين به آن هم سرعت بخشد.
در این آیین از ۴۰ دانش آموز قوچانی که در کنکور امسال دانشگاه ها رتبه های سه رقمی کسب کرده بودند و همچنين همچنین سه دانش آموز برتر کشور در موسیقی سنتی قدردانی شد.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

تقدیروزیر علوم از دارندگان رتبه‌های برتر آزمون سراسری در قوچان در تاریخ ۸ June 1397 | 7:19 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *