تمدید طرح بخشودگی جرایم و همچنين تقسیط مجدد بدهی بدهکاران به صندوق رفاه دانشجویان تا پایان شهریورماه – شریف

تمدید طرح بخشودگی جرایم و همچنين تقسیط مجدد بدهی بدهکاران به صندوق رفاه دانشجویان تا پایان شهریورماه – شریف

به نقل از شریف: تمدید طرح بخشودگی جرایم و همچنين تقسیط مجدد بدهی بدهکاران به صندوق رفاه دانشجویان تا پایان شهریورماه

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری گفت: طرح بخشودگی جرایم بدهکاران صندوق رفاه که به مناسبت اعیاد قربان و همچنين غدیر آغاز شده بود، تا پایان شهریورماه تمدید شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از صندوق رفاه دانشجویان، ذوالفقار یزدان مهربا اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به استقبال گسترده دانش آموختگان عزیز از طرح بخشودگی جرایم دیرکرد بدهکاران صندوق رفاه و همچنين درخواست های مکرر دانش آموختگان جهت تمدید این طرح و همچنين همچنین فراهم سازی فرصت بیشتری برای دانش آموختگان جهت تأمین منابع مالی مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري جهت بازپرداخت بدهی به صندوق، این طرح تا پایان شهریورماه تمدید شد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: در زمان اجرای این طرح، دانش آموختگان دانشگاه ها و همچنين مراکز آموزش عالی می توانند با بازپرداخت بدهی خود به صورت یک جا از بخشودگی صد در صدی جرایم برخوردار شوند و همچنين همچنین می توانند با واریز پنجاه قسمت و بخش جریمه از امکان بخشودگی مابقی جرایم و همچنين همچنین تقسیط کل بدهی در ۶ قسط بهره مند شوند.
وی در پایان افزود: دانش آموختگان برای بهره بري و استفاده از این طرح صرفاً باید با رفت و آمد و مراجعه به پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان به آدرس bp.swf.ir نسبت به بازپرداخت بدهی خود اقدام کنند.
ر.ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷

تمدید طرح بخشودگی جرایم و همچنين تقسیط مجدد بدهی بدهکاران به صندوق رفاه دانشجویان تا پایان شهریورماه در تاریخ ۱۰ June 1397 | 4:42 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *