حجت‌الاسلام رستمی رئیس نهادنمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه ها شد – شریف

حجت‌الاسلام رستمی رئیس نهادنمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه ها شد – شریف

به نقل از شریف: حجت‌الاسلام رستمی رئیس نهادنمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه ها شد

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، طی حکمی حجت‌الاسلام مصطفی رستمی را به عنوان رئیس نهاد نمایندگی در دانشگاه ها منصوب کردند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، متن حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب حجت‌الاسلام آقای شیخ مصطفی رستمی دامت توفیقاته

اکنون که بعد از یک دوره فعالیت ارزشمند و همچنين پرثمر، جناب حجهالاسلام آقای محمدیان از ریاست نهاد نمایندگی در دانشگاهها کناره گیری نموده اند، ضمن تقدیر و همچنين تشکر فراوان از تلاش دلسوزانه و همچنين سلوک مهربانانه ایشان، جنابعالی را که از فضلای جوون و همچنين پرانگیزه و همچنين آشنا و همچنين مرتبط با محیط دانشگاه می باشید، به پیشنهاد شورای نهاد، به ریاست نهاد مزبور منصوب میکنم.

دانشگاه مهم ترین مرکز تولید و همچنين گسترش و همچنين افزایش دانش و همچنين دانشمند است و همچنين همت و همچنين تعهّد و همچنين تلاش تبريک و مبارک استادان و همچنين مدیران این مرکز حساس، ترسیم‌کننده چشم‌انداز آینده‌ کشور و همچنين رقم‌ زننده‌ سرنوشت ملت است. حضور علمای دین و همچنين فضلای روشن بین حوزه‌های علوم دینی در کنار استاد و همچنين دانشجو و همچنين مدیر دانشگاهی، باید بتواند به توفیق و همچنين هدایت الهی خروجی مطلوب این تلاش تبريک و مبارک و همچنين تعهّد اخلاقی را تضمین کند و همچنين دانشگاه را پرورشگاه انسان های پهناور و بزرگ و همچنين مدیران کارآمد آینده‌ کشور و همچنين دانش آموختگان صالح و همچنين فرزانه و همچنين پُرکار و همچنين پُرنشاط سازد. انشاءالله.

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است مجموعه‌های مرتبط شامل شورای عالی انقلاب فرهنگی و همچنين وزارت های علوم و همچنين بهداشت و همچنين مدیران مؤسسات آموزش عالی حمایت و همچنين همکاری مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را با این نهاد معمول دارند.

توفیق همگان را از خداوند متعال مسألت میکنم.

سیّدعلی خامنه‌ای

۱۲ شهریور ۱۳۹۷

 

 

 

 

حجت‌الاسلام رستمی رئیس نهادنمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه ها شد در تاریخ ۱۲ June 1397 | 9:05 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *